Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vw polo classic

Jerky

Kayıtlı Üye
Arkadaş öylesine başladığım çalışma gözüme hoş gelince biraz üzerinde uğraştım, maalesef ilk başka yaptığım hataları düzeltmek için çok uğraşmadım göze batıyor ( önden görüntüdeki zemin ve lastikler, amblem iptali, ızgara gibi)

Amacım gerçekçi durması ve ilerde yapmayı düşündüğüm şekilde yapmaktı, fena olmadığını düşünüyorum. Çok hatam var biliyorum, yorumlarınızı eksik etmeyin :)

ORJ.

CHOP,

ORJ.

CHOP,

kardeşim ellerine sağlık hakkaten başarılı olmuş ben bu kadar yapamıyorum PS'de ama..
tek bişi var foto mavi tonlarda jantlarda falan sarı ışıklar var.. :)

Eyvallah Beyler :)

Yiğit jantların orj. sap sarıydı ben biraz gri tonu verdim, bende pek sarılık gözükmüyor ama ekranın contrasımı farklı benim acaba :)

Emre kare plaka formatında da yaptım ama bu daha çok hoşuma gitti, sanal olduğu için böyle yoksa orj. olursa kare kalıcak :)

Yorumlar için teşekkür ettim.

komple imajın sarısını azaltsan düzelir gibi aslında..
bende öyle gözüküyo daha doğrusu ayarlı laptobum ödevler için ama hata olabilir elbet.. :)

2 resimde de aynı şekilde mi peki?

Geri
Üst Alt