Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Passat vs Opel İnsignia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mert abime bak modelide sevmedin ohhh :D:D:D:D

E öyle düz passat ile insignia (ismi daha kolay olabilirmiş) :) kıyaslanamayacak durumda oluyor her ikisinide gördüm kullandım. Ancak çizgi olarakta kullandığım içinde passat CC her ikisini de benim nazarımda geçer

E öyle düz passat ile insignia (ismi daha kolay olabilirmiş) :) kıyaslanamayacak durumda oluyor her ikisinide gördüm kullandım. Ancak çizgi olarakta kullandığım içinde passat CC her ikisini de benim nazarımda geçer

Mert abimin sözlerinede bakın helal olsun abime bea :D:D:D

abi insignia nın arkasına otur birde passatın :) bgen arkasına sığmadım nerdeyse. toledodan çok daha fazla alan sunmuyor.

Yani bir tek arabanın arkasına sığamadığım diye arabanında hakkını yiyemeyiz Emre be :)

Yani bir tek arabanın arkasına sığamadığım diye arabanında hakkını yiyemeyiz Emre be :)

hakkı derken hangi açıdan abi. defalarca inceledim o arabayı :) bir jettadan fazlasını sunan bir araç değil tek numarası azbuçuk tipi var. nitekim ben tipinin çakma kore malı görüntüsünüde hiç sevmiorm :) eski vectrayı bir insigniaya bin kez tercih edeirm.

Zaten dikkat edersen bende çizgi olarak dedim ilk önce :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt