Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Passat 1.9 TDI Highline

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jerky

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşımın babasında var 20.000de falan. Bordo triptronik, bej deri döşeme falan full yani :) Garajda yatıyor araba sorarım satmayı düşünüyorlarsa haber veririm.

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Satmayı düşünürse çok iyi olur :) Ütopik bir rakam ister yalnız onlar. Yani araç o parayı etmez anlamında söylemiyorum.
Eder ancak 50 bine yaklaşınca 1.9 TDI Passat'dan başka araçlarda mümkün. Ama yinede sorarsan sevinirim :)

mehmetelt

Kayıtlı Üye
Satmayı düşünürse çok iyi olur :) Ütopik bir rakam ister yalnız onlar. Yani araç o parayı etmez anlamında söylemiyorum.
Eder ancak 50 bine yaklaşınca 1.9 TDI Passat'dan başka araçlarda mümkün. Ama yinede sorarsan sevinirim :)

50 bine benim cuprayı vereyim babana ayberk :p:p:p:p:p 1.9 tdi işte :D:D:D

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
niye aşağılıyosun arabamı :p:p kafamı kızdırma 50 bin euro olur sonra:D

Yok Abi ne aşşağılaması :D
Gönül ister 50 bin euroya satılsın aracın ama senin aracı geçtim, TR'de o para edicek bi Seat var mı bilmiyorum puhaha

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Araç bulunmuştur.
Konu kitlenebilir.
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt