Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW New Compact Coupe Concept

hiç düşünmeden reddederim :D:D:D haftada 1-2 kere keyfimiz var dur kaçırma yawww. araya akrabalık girince bu kadar sevmezsin beni iyi düşün. Ben CLS seçecek duruma geldiğimde söz sana istediğin en güzel farları alıp hediye edecem aha burdan dünya alem duydu bunu o zaman hatırlat bana.

CLS alıcan,bide gidip yiğit'e sadece far mı hediye edicen abi..:Daa aa ayıp ayıp.. :D :D

Mustafa valla burdan yazdığıma bakma fazla yumuşak yürekliyim yarın kalkarım biri gelir superB si ile basar havayı ben bi bakmışım Erya'dayım :D:D:D

Dikkatinizi çekmek üstediğim dütdütler değil hala anlamamakta direniyorsunuz bende anlatamamakta :D:D

Sezgin sana bişey almıyacam işte kıskan. Yiğide 2 takım far oldu torpilli o.

bu arada amerikan pazarı için ucuz bir model tasarlanacağı söylentileri vardı muhtemelen bu araç olabilir.

Arabayı güzel yapmışlar vesselam...fiatı nedir acaba...

tam tarihi bilmiyorum ama en az 1 sene derim..

Şuan consept birebir böylede olmaz bazı değişiklikler kesin olur, çıkarsa sanırım 2011'in son çeyreği falan çıkar. (nasıl tahmin ama :) )

Geri
Üst Alt