Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Jetta 1.4 TSI Comfortline vs Volvo S40 1.6D Dynamic

1.6 100 hp 150 nm tork sağlıyor şuanki kullandığımız FSI bile 1.6 115 hp 155 nm tork sağlıyor ve 6 ileri

Birşey sağlamasını istiyorsan o seçeneklerde var Volvoda. Bu 100hplik motor Volvonun Bifuel sistemi için tutulan bir Ford motoru...

Volvo motorları için bkz: T serisi

10 k yol yapıyosanız dizeli düşünmeyi bile ömer. gerek yok. bende s40ları cok beğeniyodum halende beğenirim ama... motoru at çöpe. at çöpe derken ben premium arabaya biniyorum dicen sonra sol şeriti kapatamıcaksın biri selektör yapıcak canın sıkılcak. ikinci el, yedek parça, kimse yazmamış iyide kasko primleri var. bence eleyin siz s40ı . yunus abi bi octi koymuş çok mantıklı geldi bana. tsi jetta ya zaten lafım yokta tekrar jetta alcaksanız niye satıyosunuz ? bence siz octi ye dogru bi araştırma yapın.

10 k yol yapıyosanız dizeli düşünmeyi bile ömer. gerek yok. bende s40ları cok beğeniyodum halende beğenirim ama... motoru at çöpe. at çöpe derken ben premium arabaya biniyorum dicen sonra sol şeriti kapatamıcaksın biri selektör yapıcak canın sıkılcak. ikinci el, yedek parça, kimse yazmamış iyide kasko primleri var. bence eleyin siz s40ı . yunus abi bi octi koymuş çok mantıklı geldi bana. tsi jetta ya zaten lafım yokta tekrar jetta alcaksanız niye satıyosunuz ? bence siz octi ye dogru bi araştırma yapın.
Skoda'nında 2.el sorunu var olcaksa illede VW olcak diyor babam biz Volvo S40almış olsak yarış yapmak için almıcaz ki normal düz sakin kullanım için alıcaz

Geri
Üst Alt