Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Jetta 1.4 TSI Comfortline vs Volvo S40 1.6D Dynamic

zamanında ikisinde bindik dediğin fark var tamamda 0 her yer de sıfırdır. ikinci el volvo bu yüzden tutmaz pek. sorun çıkardımı yapılması birazcık tuzlu.

o konuda haklısın bak. Sıfır her zaman iyidir.

Bu arada yaza dogru FocusIII gelirse bi de yazık olur şimdi titanyum 1.6dizel focus'a 40.000den fazla verilirse =)

Ömer o zaman Volvo'ya da gidip oturun babanla, onun da fotosunu çek o zaman karşılaştır resimleri.

Şuan ilanlara bakıyorumda 1.6D Dynamic S40'ların hep 80-90 bine dayanmış arabalara 39-40 bin istiyorlar.Düşük kmlileri 48-49.Bu durumda ne yapmalı hangisini almak daha mantıklı bilmiyorum.Dizelin bize çok ekonomi sağlıcağını düşünmüyorum.Malum yılda 10 bin km yapıyoruz.Bunun acısı bakımda çıkar diye düşünüyorum

Bu kadar dolu bir arabadan indikten sonra bu kesmez babamı yani herşeyi arar en başta Hız sabitleyici.Skoda Octavia olmaz gibime geliyor.2.elde 0

hız sabtleyici kaç kuruş :)

skodanın 2. eli volvodan daha iyidir. heleki araç 0 ayarında ise.

---------- Post added at 18:16 ---------- Previous post was at 18:16 ----------

[/COLOR]
Doğru diyosun ya düşündüm de anca tanıtıldı araba zaten :D Sonbaharda avrupada satılmaya başlasa, bize de seneye ilk baharda gelir heralde :)

melih 3 sene oldumu yahu?

Valla makyajlıyı diyosan olmamıştır daha o kadar.

mayham85 hız sabtleyici kaç kuruş :)

skodanın 2. eli volvodan daha iyidir. heleki araç 0 ayarında ise.
Hız sabitleyici sadece örnek abi bunun kol dayaması var dijital kliması var sensörleri var yani var oğlu var :D

Geri
Üst Alt