Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Golf IV - Air Ride

Dostum , havalısüspansiyon diye bir site açmışlar ve senin aracının resimlerini koymuşlar.Kendileri takmış gibi bir görüntü oluşturmuşlar bu konu hakkında bilgin varmı?Çünkü sen ikitelli sanayide ustama taktırdım demiştin:confused: Bu bahsettiğim sitedede senin aracının boy boy resimleri mevcut..

Dostum , havalısüspansiyon diye bir site açmışlar ve senin aracının resimlerini koymuşlar.Kendileri takmış gibi bir görüntü oluşturmuşlar bu konu hakkında bilgin varmı?Çünkü sen ikitelli sanayide ustama taktırdım demiştin:confused: Bu bahsettiğim sitedede senin aracının boy boy resimleri mevcut..

hassasiyetine teşekkür ederiz CEYHUN

Teşekkürler bilgilendirme için Ceyhun Bey.

Siteyi ben açtım yaklaşık bir sene kadar önce.
Amortisörler ile ilgili son gümrük düzenlemelerinden sonra inanılmaz masraflı olduğu için sadece 2 arabaya yapabildik.

Ancak şu anda amortisörleri körükleriyle birlikte Türkiye'de üretiyoruz.
Diğer aracıma takacağız bu haftalarda. Onun da fotoğraflarını paylaşırım.
Heyecanla bitmesini bekliyoruz.

Hayırlısıyla basınçlı sistemin yazılımını da Türkiye'de yapacağız.
Bu sayede Türkiye'de isteyen herkese gümrük dertleriyle uğraşmadan, kaliteli bir sistem temin etmeyi hedefliyoruz.

Geri
Üst Alt