Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW F1'e giriyor...

yesin yesin nedense sevemedim onu kardeşini seviyorum ama onu değil..

yesin yesin nedense sevemedim onu kardeşini seviyorum ama onu değil..

Sürekli her yarış podyumda olması, şampanya patlatması ve ard arda F1 Şampiyonu olması belkide sevmeyişinin sebebidir..:)He bide Hakkinen'ciler de sevmez kendisini..:D

Sürekli her yarış podyumda olması, şampanya patlatması ve ard arda F1 Şampiyonu olması belkide sevmeyişinin sebebidir..:)He bide Hakkinen'ciler de sevmez kendisini..:D

turizmdeki ilk yıllarımda daha animatörken..almanlar schumaher schumacher deyip içeri giriyor biz de onların ortadan kaybolmasıyla aktiviteye adam bulamıyorduk...daha çok ordan geliyor..yok hakkinenci değildim..gıcıklığımdan almanlara uyuz sorular soruyordum..bu teker bir pist turunda kaç kere dönüyor..bu adamlar bu kadar zengin mi bu benzinin parasını nasıl veriyorlar gibi..ama bu gucık oluşum senin schumi oluşunla bir ilgisi yok:)

Schumi'yi Schumi yapan en az %51 oranda kullandığı otomobil oldu hep.. :)

bu arada VW, Porsche'yle tekrar F1'e gelicek gibi görünüyo..

94 yılından bu yana aralıksız izlediğim ve fanatiği olduğum tek spor F1'dir.Always Schumi:eek:
Lakin F1 şimdi çok kan kaybetti.98ile 2005 yıllarını çok özler oldum.Pistte sadece hakinen ve Schumacher olsa bile yeterdi bize:(.
Seat niye F1'e girmezki ibiza motoruyla neler yapardı :D

xx

Geri
Üst Alt