Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VR 865 filmlendi :)

Sinan

Kayıtlı Üye
Katılım
7 Eki 2009
Mesajlar
318
bugün yapıldı film, ancak akşam gelirken, arka camda rezistansın olduğu yerlerde bi gariplik oldu sanki, ışık olması gerektiğinden farklı dağılıyordu. Rezistansın olduğu yerlerde sanki olması gereken far parlaklığı dışa doğru yayılıyordu.. Normal midir.. Çekebilirsem foto da çekerim ama şu an böyle anlatabildim.

+

Folyo için 75 lira fiyat aldım. Üst tavan komple piano black. Normal midir fiyat? Pek anlamadım ustanın söylediklerini ama yapışkanlıymış folyo (başka türlüsü var mı onu da bilmiyorum), yapıştırılıyormuş tavana. Çıkma atma vs yapmaz dedi. Arka tamponda plakanın olduğu yer de mat siyah folyo fiyata dahil, cupra tampon gibi gibi olacak.

--

http://img691.imageshack.us/i/07112009033.jpg/

http://img35.imageshack.us/i/07112009035.jpg/

http://img21.imageshack.us/i/07112009036.jpg/

http://img21.imageshack.us/i/07112009034.jpg/

http://img682.imageshack.us/i/adsz2oi.jpg/
 
sinan gule gule kullan.folyo için fiyatta çok iyi tabi işçilik nasıl ona göre iyi demek lazım.malum burda tavanı 200 e yapıyorlar.
 
hayırlı olsun Sinan güle güle kullan

---------- Post added at 03:19 ---------- Previous post was at 03:18 ----------

sinan gule gule kullan.folyo için fiyatta çok iyi tabi işçilik nasıl ona göre iyi demek lazım.malum burda tavanı 200 e yapıyorlar.

sen kaça yapıyorsun? :D
 
hayirli olsun güzel olmuş..
3m in cs serisi demekki benim dediğim gibi mor tonlu değilmiş en azindan fotolarda öyle birşey gözükmüyor.

75 tl ye folyo fiyat olarak iyi ama folyonun kalitesi önemli...parlak siyah duran ama ısı tabancası ile yapiştirilirken sümük gibi yumuşayip yapişan kalitesiz folyolar mevcut..ve onlari sökerken yapiştirilan yerde bütün yapişkani kaliyor..onu temizlemek için de baya bi efor gerekiyor..

bu arada hazir tavan ve tamponu kaplatmışken plastik ayna kapaklarına da el attırıver =)
 
güle güle kullan yavrum.. :)
 
Geri
Üst Alt