Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vosvos NEMO :))))

Herkese teşekkürler dostlar, eksikleri var tamamlanınca daha rahat kullanıcaz. zaten günlük kullanım değil de hafta sonları keyif için düşünüyorduk hep. Trafikte acayip ilgi çekiyor. Herkes gülüp el sallıyor :)

Süper araç, bende hep böyle bir şey istiyorum. Ama astarı yüzünü geçer diye korkuyorum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hayırlı olsun...Valla aslında benimde bir vosvos niyetim var ama korkuyorum sorunlar çıkacak diye. Vosvoscuların çoğu tamircilerden çıkamıyor nedense.. :)

abi bu ne :) çok güzel aynısından istiyorum bilgin olsun :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hayırlı olsun bu arada

Denizim hayirli ugurlu olsun allah tekerine tas degdirmesin

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben cesaret ettiysem herkes cesaret edebilir diye düşünüyorum. Yani biraz motor aksaam bilgisi olan daha rahat eder. Bende hiç yok :)
Tamir edilecek tabi 40 yaşında, yolda bırakacak ittireceksin, sinirleneceksin, tekme atacaksın, kafana göre süsleyip püsleyeceksin, stickerlar oyuncaklar extra aparatlar takıp kendine göre dizayn ediceksin.

Özgürlük, çılgınlık, barış, müzik, doğa ile uyum vosvosların DnA'sıdır :D

Bi de bu kadar nazlı olmasa :D

valla çok keyifli olur pırıl pırıl parlatıp gezmek.umarım özel garajınız vardır.
yazın sarı bir vosvos coupe görmüştüm yazın acayip güzel igi çekiciydi.
güle güle kullanın.

Geri
Üst Alt