Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Volkswagen BORA vs Seat TOLEDO

Bu aralar toledo 1.9 tdı ve bora 1.9 tdı bakıorum bu karsılastırma guzel oldu,bunun yanında bora alcak olursam sadece Statıon alırım o da German spec yapmak ıcın:)Toledo alırsamda hem omercandan ozendıgımden hemde eskı arabamın sedanı oldugu ıcın:)
bu arada boranın konsola Double dın cok rahat takılyo toledoda mumkun deıl :D

Tak İn-Dash'ı keyfine bak =) 1.9TDI al toledo benden önce chiplette deneyelim :p

Evet toledodan çok bora ile geziyoruz yazın :) Benimkisi borayı o kadar yerme felan değil.Bora sınıfında güzel bi araba.Ama bence toledo ile arasında bütün bu saydığım farklar var.Tasarım kişiseldir sen borayı beğenirsin ben toledoyu.Ama genel kanı olarak toledo kat kat güzeldir :) Konfor konusunda ise ben konuşamıyorum.Çünkü arabamda 17'' Jant 225/45/17 lastik ve 5cm yay var :) Karayollarının bütün hatalarını araba sürerken içinde hissedebiliyosun :) Çakıl taşlarının üzerinden geçip sayıları hakkında tahmin yürütebilmek güzel bişe bizim arabada :D
yawru sendekı o konforsuzluk tamamen arabanda 1.6 yayı olmasından ve orjınal amartsorler ıle kullanmandan kaynaklanıyor.Omerın arabayı cok ovdum allah korusun nazar degmesın ama hayatımda yay amartısorlu olarak bındıgım en rahat araba dıyebılrım.17 jant var aynı zamanda ,orjınalıne bu kadar yakın konfora sahıp arabya bınmedım hıc

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:21 ----------

Tak İn-Dash'ı keyfine bak =) 1.9TDI al toledo benden önce chiplette deneyelim :p

ın-dash sewmıyorum ya,emanet duryo bana gore:) benım chıpten ote dusuncelerım var zaten o yuzden 1.9 tdı a takmıs durumdayım:D

yawru sendekı o konforsuzluk tamamen arabanda 1.6 yayı olmasından ve orjınal amartsorler ıle kullanmandan kaynaklanıyor.Omerın arabayı cok ovdum allah korusun nazar degmesın ama hayatımda yay amartısorlu olarak bındıgım en rahat araba dıyebılrım.17 jant var aynı zamanda ,orjınalıne bu kadar yakın konfora sahıp arabya bınmedım hıc

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:21 ----------

ın-dash sewmıyorum ya,emanet duryo bana gore:) benım chıpten ote dusuncelerım var zaten o yuzden 1.9 tdı a takmıs durumdayım:D

Daha büyük turbo,intercooler ve diğerleri :) Nasıl olsa Ibiza Cupra TDI ile aynı motor bloğuna sahip.Farklı parçaları al tak.Üzerine bi yazılım :) Sonra tutabilene aşk olsun :)

ismail yanlız atladığın yer var. boranın süspansiyonu daha konforsuz :D

şaka bir yana mehmetin borasına sık sık binip kıyaslama şansı olan birisi olarak yazmışsn ama borayıda o kadar yerme onlarda çok güzel araçlar. tasarm mantalitesi çok farklı ikisnn.

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

198 e 200 değilmi torklar :)

yani anlatmak istediğim aktarma kaybı gibi etkenler. ha o motor da vardır bir eksik bir şey diyemem ama standart bir 1,6 dan çok daha üstün sürüş zevki verecektir diyorum.

ınatlasma emre kotu ıste VR5 kotu :D ya cıdden vıdeodakı araba arkadasımın hanı bınmıslıgımde var arabaya o kdr da ahım sahım degıl

ınatlasma emre kotu ıste VR5 kotu :D ya cıdden vıdeodakı araba arkadasımın hanı bınmıslıgımde var arabaya o kdr da ahım sahım degıl

Bu konudada da katılıyorum.O hacimdeki bi motordan çok güzel sonuçlar alınabilinirdi.Çok az bi kısmı kullanılmış kapasitesinin...

Daha büyük turbo,intercooler ve diğerleri :) Nasıl olsa Ibiza Cupra TDI ile aynı motor bloğuna sahip.Farklı parçaları al tak.Üzerine bi yazılım :) Sonra tutabilene aşk olsun :)

aynen oyle;) yalnız cupralar PD olarak gecıyor yanı pumpe duse,enjeksıyon sıstemı farklı,ama fark yapmaz koyarz turbomuzu ıntercoolerımızı cc sı buyuk enjektorlerımızı yola devam:)

aynen oyle;) yalnız cupralar PD olarak gecıyor yanı pumpe duse,enjeksıyon sıstemı farklı,ama fark yapmaz koyarz turbomuzu ıntercoolerımızı cc sı buyuk enjektorlerımızı yola devam:)

Durmak yok yola devam :) Gerçekten yüklenmek için ideal bi motor.Ekonomi içinde =)

Can yalnız o VR5'in 150 hplik versiyonu birde 170hplik versiyonu var.

sahsen bcb toledo kullanıyorum eskıden cok yakar derdım kı artık anladımkı yakmıyo ınsan gıbı kullandıkca ıc tasarım aynı olada dıs tasarımdan toledo derım:)

Geri
Üst Alt