Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vogtland tdi,tsi tartışması? ACİL!

34PN4766

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yay buldum 5f leonuma aracım tdi dsg fakat bulduğum yay tsi dsg araçtan çıkma..
Vogtland 3.5cmlik yay..
Benim araca uyar mı uymaz mı sorun olur mu alıp taksam kutu üzerinde etiketinde golf 7 1.2TSİ, audi a3 tsi yazıyor..
yorumlarınızı bekliyorum..
[doublepost=1486752207,1486751490][/doublepost]Aksoy tuningde baktığımda bir yay var 1.2tsi,1.6tdi için aynı yayı satıyorlar başlıkta hem tdi hem tsi yazıyor anlamadım gittii.

Tsi yayı tdi araca olmaz satan para kazanmak için satar motor ağırlıkları farklı oluyor

Uyar uymasına ona birşey demiyorum ama konfor ve manevra kabiliyetin düşecektir yani sana yayın vereceği yol tutuş kaybolup yolda ufak ufak sekmeler olacaktır

Arkadaşlar yay buldum 5f leonuma aracım tdi dsg fakat bulduğum yay tsi dsg araçtan çıkma..
Vogtland 3.5cmlik yay..
Benim araca uyar mı uymaz mı sorun olur mu alıp taksam kutu üzerinde etiketinde golf 7 1.2TSİ, audi a3 tsi yazıyor..
[doublepost=1486752207,1486751490][/doublepost]Aksoy tuningde baktığımda bir yay var 1.2tsi,1.6tdi için aynı yayı satıyorlar başlıkta hem tdi hem tsi yazıyor anlamadım gittii.
hocam sakın öyle bişey yapma bende vogtland 4.5 almistim aracima benim aracim 1.2 tsi bana 1.6 tdi yayi verdiler arabamin arkasi cok dustu onu dusmedi boyle aptal bi goruntu oldu gittim 2 3 ay sonra zararina ikinci el olarak yayi sattim tdi kullanicisina sakin arabana tam olarak uymayan bi yayi alma kimseyede aldanma ben vogtland bayisinden aldim uyar uyar diye soylediler bi ton ugrastim sonra araban 1.6 tdi ise git 1.6 tdi olan kutunun ustunde 1.6 tdi yazan yay al diger turlusune sakin bulasma insanin cani cok sıkılıyo sonra

Sıfır yay alırken marka model yakıt ne diye sorarlar zaten ordan anlamalısın olmıyacağını bir kere alınan bişey sıfırını al kafan rahat olsun

hocam sakın öyle bişey yapma bende vogtland 4.5 almistim aracima benim aracim 1.2 tsi bana 1.6 tdi yayi verdiler arabamin arkasi cok dustu onu dusmedi boyle aptal bi goruntu oldu gittim 2 3 ay sonra zararina ikinci el olarak yayi sattim tdi kullanicisina sakin arabana tam olarak uymayan bi yayi alma kimseyede aldanma ben vogtland bayisinden aldim uyar uyar diye soylediler bi ton ugrastim sonra araban 1.6 tdi ise git 1.6 tdi olan kutunun ustunde 1.6 tdi yazan yay al diger turlusune sakin bulasma insanin cani cok sıkılıyo sonra

Sıfır yay alırken marka model yakıt ne diye sorarlar zaten ordan anlamalısın olmıyacağını bir kere alınan bişey sıfırını al kafan rahat olsun
Tamamdır sağolun söylediklerinizi dikkate alıcam..

Abi çoğu kişi uyar diyo anlamadım gitti ya çok karışık işler..
Aksoy tuningde seat leon 1.2tsi, 1.6tdi yayını tek yay olarak satıyor?
kardesım uymasına uyar fakat arabanın gorunumu hoş olmaz niye dersem dızel ve benzınlı motorun agırlıkları farklı ve yayaların tasarımıda o yonde dızel aracın yayını benzınlıye taktıgında aracın bı tarafı havada ya da daha cok basık durucaktır bu da göruntu kırlılıgı

kardesım uymasına uyar fakat arabanın gorunumu hoş olmaz niye dersem dızel ve benzınlı motorun agırlıkları farklı ve yayaların tasarımıda o yonde dızel aracın yayını benzınlıye taktıgında aracın bı tarafı havada ya da daha cok basık durucaktır bu da göruntu kırlılıgı
Abi sağolasın yorum için ama benim araç dizel :)

Vogtland 3.5cmlik yay..
merhaba. vogtland ın leon için üretmiş olduğu bir yay yok. satılan tüm yaylar golf 7 için olanlar. türkiyede dizel için satılanlarda -35mm olanların kutusu üzerinde 956145 kodu yazar. arkaya takılan yayların üzerinde dizel benzinli hepsi 956145 kodludur. dizel için önler 956141. benzinli için olandan alırsanız önü biraz fazla düşer

Geri
Üst Alt