Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites gostergesi olmayan makyajli leon kalmasin :)

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
Bilgi için çok ama çok teşekkür ederim.. Ben servise gitmiştim bunun için özel kod olması lazım araştırın doğuş otodan alın aktif edelim dedim araştırmışlar olmuyormuş...(!) en azından olduğunu gösteren bir kanıt oldu yazınız.. :) İlk işim yazılımı güncelletmek olacaktır..

servislerin bir kisminin haberi yok evet.. bende baska bir is icin penta da idim gecen, (bu arada abt chip olayi 1150€+kdv dediler ) orada aracinizin yazilim guncellemesi var dediler, dogusa gidip yaptirdim bende, guzel ozellik otomatik gibi hissettiriyo :D

o özellik bozuk kardeşim:D Belkide dizellerde bozuk 60 km hızla bin küsür devirde 5.vites istiyor bilgisayar,ben o özelliğe bakmıyorum

internette bir videoda gördüğüm göstergede vitesi gösteren rakamlar daha büyüktü..benim ekranda kücük sanırım bluetooth lu ekranlarda öyle...

şu ana dek bu göstergenin hiç vitesi düşür dediğini görmedim..pek randımanlı değil

internette bir videoda gördüğüm göstergede vitesi gösteren rakamlar daha büyüktü..benim ekranda kücük sanırım bluetooth lu ekranlarda öyle...

şu ana dek bu göstergenin hiç vitesi düşür dediğini görmedim..pek randımanlı değil

bende dedi :) birde olay sadece oneri olarak degilde hangi vitesde oldugunu gormek de guzel.. bazen yuksek muzik falan kaptirip 6 yerine 4 te gidince devir gostergesinden daha dikkat cekecektir :D

o özellik bozuk kardeşim:D Belkide dizellerde bozuk 60 km hızla bin küsür devirde 5.vites istiyor bilgisayar,ben o özelliğe bakmıyorum

o suratte tsi 6 yi istiyor zorlanacak diyorum atmiim diyorum ama atinca yakit ortalamasi dusuyo o:) bu arada yazilim guncellemesi ucretsizdir arkadaslar bosuna para wermeyin wermek zorunda olduklari bir hizmet zaten bu we parasiz tekrar soyluyorum

bakıma girince yaptırırım her ne kadar gereksiz bir özellik olsa da.
faruk abim günnceleme yapmak için senin öncesinde bir barboros abiye uğraman gerekiyo diye biliyorum yazılımlı araçlara güncelleme yapılamıyor yanlış hatırlamıyorsam

Geri
Üst Alt