Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

veda

şu can dündarın yaptıgı filmede gidememiştim zamanında. bunada henüz gidemedim bi yolunu bulup ikisini birlikte izlemeliyim. zaten mustafa kemal paşaya saygıyla yaklasan bi kişinin filmi beğenmeme ihtimalini gerçekçi bulmuyorumda. film teknik anlamda nasıl abi yeterlimi?

arkadaşlar filmde bir kaç tane tarihsel hata var. ama genel düşünce ve anlatılmak istenen mesaj doğru. bu yüzden sağda solda ağzı olanın yazdıklarına bakmayın filmi izleyin derim.

Tarihsel hataları bana pm atsana değerlendireyim..

şu can dündarın yaptıgı filmede gidememiştim zamanında. bunada henüz gidemedim bi yolunu bulup ikisini birlikte izlemeliyim. zaten mustafa kemal paşaya saygıyla yaklasan bi kişinin filmi beğenmeme ihtimalini gerçekçi bulmuyorumda. film teknik anlamda nasıl abi yeterlimi?

film sanatsal ve çekim kalitesi açısından oldukça başarılı seslendirmeler ve özellikle çanakkale savaşı kısımındaki çekim kalitesi.

---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:23 ----------

Tarihsel hataları bana pm atsana değerlendireyim..

akşam msnden yazarım.

bi an önce izlemek istiyorum
livaneli bu işi yapmıştır dıye dusunuyorum

Can Dündar'ın ki gibiyse büyük bir hayaL kırıklığına uğrarım.Çünkü o filmden sonra gıcık kaptım Atatürk üzerinden birşeyler yapılmasından.Eğer gerçekten Emre'nin dediği gibi gidilesi bir filmse Recep İvedik'e gitmek için toplanan arkadaşlar bence bunun için de toplanmalı...

Geri
Üst Alt