Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Valide's Araba..

konuyu okumadan yazarsam bole hayırlı ugurlu olsun yıgıdo.bıdaha da yazdıgıma cvp verrr.

hayirli olsun yigit.
benim de kuzenime arac alacagiz bu hafta, fakat onlar kesinlikle otomatik istiyor ve polodan sirf otomatik sanzimanin fiyatindan oturu vazgectik.
yaris terra 1.33 litre 100 hp m/m tercih ettik. liste fiyati 31.500 ama baya guzel bi indirim aldim.
yoksa bende polo taraftariydim.
iyi gunlerde kullanin.

konuyu okumadan yazarsam bole hayırlı ugurlu olsun yıgıdo.bıdaha da yazdıgıma cvp verrr.

eyv. şeker ama ne yazması ne cevabı.. :)

hayirli olsun yigit.
benim de kuzenime arac alacagiz bu hafta, fakat onlar kesinlikle otomatik istiyor ve polodan sirf otomatik sanzimanin fiyatindan oturu vazgectik.
yaris terra 1.33 litre 100 hp m/m tercih ettik. liste fiyati 31.500 ama baya guzel bi indirim aldim.
yoksa bende polo taraftariydim.
iyi gunlerde kullanin.

sağol kardeşim.. :)
aynen 5K Lira fuzuli bi para bu sınıf bi arabanın otomatik olması için..

anladığım kadarıyla Golf'ü bilmiyorum ama eklenen her aksesuar burda takılıyo Polo'ya..
park sensörü eyv. ama kabin içi harekete duyarlı alarmı bile burda takıyoruz dediler o gün..
Allah bilir şanzuman da burda takılıyodur.. :D :D

hayırlı olsun güle güle kullanın.

eyv. Arda sağolasın.. :)

aynen dedigin gibi yigit, 50 bin tllik bir aracta belki 5bin tl goze cok batmaz ama 30 bin tllik aracta 5bin tl otomatik sanziman parassi cok fazla.

Geri
Üst Alt