Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag-Com 12.10.3 & 11.11.4 Kablo

Kardesim konuyla alakasiz olacak belki, kusura bakma. Yardimci olursan sevinirim. Elimde 11.11.3 kablo var. CD si maalesef yok. Ben ross-tech sitesinden baktim, 11.11.6 yazilimi var. Onu yüklesem bilgisayara sikinti olur mu? Nasil yapmaliyim?

Kardesim konuyla alakasiz olacak belki, kusura bakma. Yardimci olursan sevinirim. Elimde 11.11.3 kablo var. CD si maalesef yok. Ben ross-tech sitesinden baktim, 11.11.6 yazilimi var. Onu yüklesem bilgisayara sikinti olur mu? Nasil yapmaliyim?

bilgisayara sıkıntı olmaz ama kabloya olur sakın yüklemeyin

Bazi yerlerde olmaz demisler. Yukledim bende:S ama kabloyu tanitamadim. Bu yuzden dolayi mi tanimiyor acaba kabloyu? Driver kabul etmiyor kablo. Uygun driver bulunamadi hatasi aliyorum.

Bazi yerlerde olmaz demisler. Yukledim bende:S ama kabloyu tanitamadim. Bu yuzden dolayi mi tanimiyor acaba kabloyu? Driver kabul etmiyor kablo. Uygun driver bulunamadi hatasi aliyorum.

evet o yüzdendir umarım kabloyu program güncellememiştir eğer güncellediyse artık 11.11.3 tede kullanamazsınız

dostum altea 2007 stylance aracım var bu kablo işe yarar mı fiyatı ne kadar?

Bu kablonun bir markası var mı? Yoksa marka zaten VAG.COM mu? Birde VCDS ve OBD2 var nedir bunlar?

Bu kablonun bir markası var mı? Yoksa marka zaten VAG.COM mu? Birde VCDS ve OBD2 var nedir bunlar?

vag-com rosstech firmasının ürünüdür vag-tacho vs vs farklı firmaların yazılımlarıda mevcut ancak en kapsamlı ve güzeli (ve uygunu) rosstech in vag-com ürünü vcds vag-com kablosunun yazılım adı OBD2 ise soketin adı

Geri
Üst Alt