Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzun yola çıkacağım Google Maps mi yandex mi ?

Şu ana kadar kısa mesafelerde hep Google haritaları kullandım.Sizce hangisi arkadaşlar yandex bazı radarları gösteriyor galiba o yüzden yandex mi kullansam acaba ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Uzun yolda cok bir fark olmaz ama sehir iclerinde kesinlikle yandex! Surekli guncellemeler yaptigi icin yrni yollar, kapanan yollar guncel ama google da cok sorun yasadim. Trafige gore alternatif yollar da gosterdigi icin yandex

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yandex radarları kendiliğinden göstermiyor fakat. Radar olan yerden geçen yandex kullanıcısı radarı haritaya işaretlerse görebiliyorsunuz. Geçen ay Google haritalar ile Ankara-Kaş-Side-Ankara arası yolculuk yaptım anlık trafik güncellemeleri açısından sıkıntısızdı.

Yandex de sohpet ediyoruz ya :) Dün trafikte herkes Dursun Özbek istifa diye bağrıyodu

android telefon kullandığım için her türlü yandex kullanıyorum. çünkü google çok gıcık android'de. ama türkiye ile özel olarak ilgilenen yandex olduğu için ben de yandex derim.

Bence yndex her anlamıyla

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu ana kadar kısa mesafelerde hep Google haritaları kullandım.Sizce hangisi arkadaşlar yandex bazı radarları gösteriyor galiba o yüzden yandex mi kullansam acaba ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Uzun yolda dikkat etmeniz gereken tek sorun ikisinde de bozuk yol gösteriminin kapalı olması kısa mesafe diye yandex beni dağa çıkarttı sonra kendi navigasyon programım ile devam ettim toprak yola girmedim nerdeyse

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Google maps kullandım arkadaşlar sağolun sorun olmadı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt