Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Umutun eski leonu :):):):):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brave

Kayıtlı Üye
photo1g.jpg

photo2ym.jpg

tesaduf umutun eskı arabasının resımlerını buldum ve yayınlım dedım :):)

ziverbeyde görmüştüm birkeresinde çok hoşuma gitmişti

bu arabayı okulda az görmedım hep kımın kımın dıyordum en sonunda umuta ulaştım :D

allahtan umut satmiş...
kabus gibi bi arabaydı =)))
benim kaan diye bir arkadaşimin araciydi..güzel araçti..taaa ki o ibherdesign bodykiti yaptirip o 18" iğrenç königleri taktirana kadar...neyse çok şükür şimdi umutun arabasi güzel =)

allahtan umut satmiş...
kabus gibi bi arabaydı =)))
benim kaan diye bir arkadaşimin araciydi..güzel araçti..taaa ki o ibherdesign bodykiti yaptirip o 18" iğrenç königleri taktirana kadar...neyse çok şükür şimdi umutun arabasi güzel =)

hehehe abı umutun eskı leonu bır proje ıcın yapılmıstı bende dıyodum daha ıyı olabılır dıye ama sey dıyodu yaptırdık abı bır kere :):)

projeyi hazirlayanda bi problem var o zaman...ya da göz var izan var denilen olayı bilmiyor:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt