Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ugrasamam mi diyor yoksa gercekten geciyor mu?

Geçenlerde Hyundai taksi, 2 ışık ısrarla peşimdeydi, 3. ışıkta patinajlarla kalktı, 3-4 saniye arka kapı hizasında kaldım sonra beni geçti , sevinsin garip.... :eek:

Geçenlerde Hyundai taksi, 2 ışık ısrarla peşimdeydi, 3. ışıkta patinajlarla kalktı, 3-4 saniye arka kapı hizasında kaldım sonra beni geçti , sevinsin garip.... :eek:

Yakışır abime...........:)

Genelde bende oralı olmuyorum sağdan sağdan tin tin gidiyorum arabayı gören gaz veriyor yada ben ışıklarda onlara gaz verip sonra gayet sakin kalkış yapıyorum :eek:

Yanlız kaan bende bir video izledim kalkış... cupra r uzayıp gitmişti ferrari yetişemedi...........

ferrari gibi arabam olsun seat için bastığım gaz harcadığım benzin haram olsun ya kim sallar çuprayı kefali isterse 10 boy ara açsın:)

bende nizipten antepe giderken eski yolda geliyorlar..böyle geçiyorum yol veriyorum şahine torosa.bassınlar yesinler cezayı..70 yazıyor niye gideyim..100 le 120 ile..

Ferrari pek kıçına sallamamış.. :D :D

Yakışır abime...........:)

Genelde bende oralı olmuyorum sağdan sağdan tin tin gidiyorum arabayı gören gaz veriyor yada ben ışıklarda onlara gaz verip sonra gayet sakin kalkış yapıyorum :eek:

Yanlız kaan bende bir video izledim kalkış... cupra r uzayıp gitmişti ferrari yetişemedi...........

Tabiki neden olmasin..you tube'da 800 beygirlik A3 videosu izlemistim..agirlik avantaji da gozonune alinirsa gecmemesi icin bir neden yok..Ferrarii ne arabalarin arkasinda kaliyor.. neredeyse 30 tur Petrovlu renault'un arkasinda kalan Alonsoyu unutmamali:D

Revo'nun resmi verisi 5.1sn. zaten..
gayet de olur..

Geri
Üst Alt