Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

UG ve KSA

yoook anca keser seni :D katmer katmer diyee başımın etini yidinn :eek:

kim yapcak katmeri ??
hayır yani arkadaşımız bilsinki; pilav diyerek önüme sunulan pişmemiş pilavımsı dan sonra senin katmer becerini düşünemiyorum :)
kuzeninin yardım çığlıklarınıda hatırlatsammı katmer bekleyen arkadaşa bilemedim şimdi ben :D
okadar level atladın mı aşk puhahapuhahapuhaha

kim yapcak katmeri ??
hayır yani arkadaşımız bilsinki; pilav diyerek önüme sunulan pişmemiş pilavımsı dan sonra senin katmer becerini düşünemiyorum :)
kuzeninin yardım çığlıklarınıda hatırlatsammı katmer bekleyen arkadaşa bilemedim şimdi ben :D

hiçtee :D katmerimi yiyenler ve haladaha yaşıyanlar var aşkk :D çok basit bişy onun için yapabiliyorum :D

serhat abı bu ömerın banada ekspresso sozu vardı ama hala ıcıcez :p :D:D

hep kalbımı kırıyosun abı hep kalbımı kırıyosun :( bundan sonra cok farklı olucm :)

kim yapcak katmeri ??

ne level i yenge o bugün oyun bitirdi puhaha

Geri
Üst Alt