Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

uefa play-off rakipler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

18891945

Kayıtlı Üye
Beşiktaş-helsinki ilk maç inönü
Trabzon-liverpool ilk maç deplasmanda
Galatasaray-Karpaty Lviv ilk maç ali sami yende
Fenerbahçe-paok ilk maç deplasmanda..

öncelikle bütün takımlarımıza başarılar..Beşiktaş güzel kura çekti..her türlü geçeriz..Trabzona -her ne kadar liverpool eski gücünde olmasa da - Allah yardım etsin.Galatasarayın rakibini hiç tanımıyorum,ama metalisk gibi çıkarsa işleri zor..(bizi elemişlerdi..sonra da istanbulda galatasarayı yenmişlerdi..)..fenerbahçe bence en zor kurayı çekti..ama tur kaybedilirse,aykut dahil 3-4 kişinin kellesi gideceği için ne yapar eder turu geçer diyorum..

fener ve trabzona asla şans tanımıyorum..özellklede PAOK maçı aykutun da sonu olacak kanımca,ve onunla birlikta baya bi topçu yollanır..pardon top toplayıcı..:DAllah yardımcıları olsun...

biz çok fazla zorlanmadan turu geçeriz gibi geliyor

Trabzon' un malesef bence hiç şansı yok

Galatasaray biraz da olsa zorlanıp turu geçecektir

Fener'in bu turu geçmesi şart olduğu için geçecektir, aksi taktirde çok büyük fırtınalar kopar klüpte

fener ve trabzona asla şans tanımıyorum..özellklede PAOK maçı aykutun da sonu olacak kanımca,ve onunla birlikta baya bi topçu yollanır..pardon top toplayıcı..:DAllah yardımcıları olsun...

lugano o maça yetişemezse, bekir-ilhan-bilica üçlüsünden ikisi stoper oynyacak ki,muslimovic-salpingidis ikilisini durduramazlar..

düzeltme: pardon..bilica bir çukur kazıp,onun içine atarak durdurabilir..

Trabzon ve fener iptal :))

Galatasaraydan yana sıkıntı yok geceriz evelallah fener bu aralar top oynamadığı için kim gelse farketmiycekti trabzon ise haftanın teki oldu:)

bu arada Guti'ye de hayatının ilk UEFA maçında başarılar diliyorum puhaha

Galatasaraydan yana sıkıntı yok geceriz evelallah fener bu aralar top oynamadığı için kim gelse farketmiycekti trabzon ise haftanın teki oldu:)

bu arada Guti'ye de hayatının ilk UEFA maçında başarılar diliyorum puhaha

:)) harbiden ya..uefa oynamıştır heralde, ama ilk uefa elemesidir garanti:)

trabzonun şansı yok bence..
fenerin durumu kritik..paok taş gibi bir takım..fener düzelmezse aykutun sonuda rıdvan gibi olur.(mtk faciası)
cimbomla beşiktaş tur atlar gibi gözüküyor..
hepsine bol şans..trabzona şanstan fazlası gerek:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt