Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üç Adet Nazar Boncuğuna Rağmen...

abi geçmiş olsun ya gerçekten can sıkıcı bir durum :(
ama araç alev alev maşallahı var :)
sana birşey olmamış boşver be abi

Çok geçmiş olsun. Auto King konusunda bir çok olumsuz yorum var, emin olamıyorsan bence serviste yaptır, servis değişim yapmadan düzeltip (gerekiyorsa) boyayarak da halledebilir.

Çok gecmis olsun Allah beterinden korusun Abı cana gelecegine dediğin gibi mala gelsin servise götürüp sıfır parça taktirirsan en az 3 bin 4 hasar kayiidi çıkar bence gereksiz Abı Zenit'te yaptırmanı tavsiye ederim adamlarda lazer cektirmee felan olduğunu duydum hemde işçilikleri süper tekrar gecmis olsun abicim

valla bende çok üzüldüm geçmiş olsun allah beterinden korusun sana birşey olmasın
bu arada autoking önermem benim aynı çamurlugu boyadılar birisi inadına boyayı kazıdı diye ama keşke çizik bıraksaydım diyorum şuan bir kaç ton koyu renk o çamurluğum

geçmiş olsun kardeş allah beterinden saklasın:rolleyes:yeniydi ya yazık oldu

Geri
Üst Alt