Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Turboya Geelll!

DUmp Valve siz olmaz Onu biliyorumda bu sallama olayını ilk defa duydum iyice bi araştırmak lazım.. Aslında küçük hacimli motordan çok yüksek beklentilere grimek doğru olmaz ama genede bi araştırmakta fayda var öle bodoslama girmem zaten :eek:key:
çok yüksek bişe beklemiosun abi zaten 145-150 oluor işte benm araba 2009 makyajsızdı ama ilkerin araba 2011 makyajlıyı onda da var yani hala var

çok yüksek bişe beklemiosun abi zaten 145-150 oluor işte benm araba 2009 makyajsızdı ama ilkerin araba 2011 makyajlıyı onda da var yani hala var

Bu konuda Yoruma İhtiyacımız var Dump Valve le birlikte yakıtta ve performance ta ne gibi değişiklikler oldu sürüş konforu arttımı azaldımı bunları cevaplayabilirmisin Hazır Asker:):eek:key:

Bizim tdi 120'den sonra can yok aslında lazım bi yazılım da korkuyorum elimize almayalım sonra :rolleyes:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Bu konuda Yoruma İhtiyacımız var Dump Valve le birlikte yakıtta ve performance ta ne gibi değişiklikler oldu sürüş konforu arttımı azaldımı bunları cevaplayabilirmisin Hazır Asker:):eek:key:

Abi ben dump valve almadim orjinali ile kullandim cip uygulamasi alt devirleri ust devirleri gayet guzellestirio yuzksek hizlarda pek etkisi kalmior yakit dersen abi normal 4000 devir bandina kadar kullanimlarda hicbir fark yok yakitta ancak yuksek devirlerde orjinale gor birazcik fazlalasiyor ama cok fazla degil abi goz ardi edebilirsin yani sonuc olarak eger o kesiklik yapmazsa kesinlikle yaptir cunku ben birdaha ki arabama da garantisi biter bitmez yaptirmayi dusunuyorum allahin izniyle cunku satmadan yazilimi orjinale dondurmustum hic hoslanmadim arabanin gidisinden ama kesiklik bitti ona sevindim:))

İş Üzerindeyim Mirim biraz Araştırıp Soruşturmam lazım Tabi öncelikle yapmam Gerekenler Var film, Spolier, Belki Macpiel iç donanımda bir iki dokunuş ondan sonra kafama yatarsa belki kesin yaptırırım demiyorum zaten Onurla birlikte bi soruşturuyoruz ne dir ne değildir.. Kafamıza Yatmazsa araca bi zararı dokunacaksa kalsın zaten 15 gün olmuş 4k devir üzerine çıkamamışım :mad::D

Bende yazilimla ilgilendim 105 ps'den 145 e çıkabiliyoruz ancak iyi araştırmak lazım ayrıca öncelikle halletmem gereken seninde dediğin gibi ayrıntılar var..zamanı var yani madem sende ilgileniyorsun tecrubelerinden faydalanırız:)

Bende yazilimla ilgilendim 105 ps'den 145 e çıkabiliyoruz ancak iyi araştırmak lazım ayrıca öncelikle halletmem gereken seninde dediğin gibi ayrıntılar var..zamanı var yani madem sende ilgileniyorsun tecrubelerinden faydalanırız:)
:eek:key:

Abi almazsin bence tdi larda turbo buyuk oldugundan cip sonrasi hissiyat gayet hissedilir oluor ve araba asil olmasi gereken gibi oluyor eglencelinolur

Kolay gözüksede bu işin aslında birçok ayrıntısı var acele etmemek lazım iyicene araştırılmalı ilerde başımız agrımasın @ulvi,@çöllü arkadaşları takipteyim :D

Geri
Üst Alt