Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSI motorda rodaj ?

taze araba heyecanı sarmış seni kıskıvrak belli. yarın araban gelir içine oturur kontağı çevirirsin, sıkışık trafikte dsg olmasının keyfini yaşarsın. azıcık trafik açıldığında yüklenipte seni koltuğa yapıştıran arabana böyle düşündüğünü aklına bile getirmezsin. tatlı heyecanlar bunlar.

aracımı satın aldıgımda ilk 1000 km dikkat etmemin yeterli oldugu söylendi ;)

taze araba heyecanı sarmış seni kıskıvrak belli. yarın araban gelir içine oturur kontağı çevirirsin, sıkışık trafikte dsg olmasının keyfini yaşarsın. azıcık trafik açıldığında yüklenipte seni koltuğa yapıştıran arabana böyle düşündüğünü aklına bile getirmezsin. tatlı heyecanlar bunlar.

Faruk abi ruhumu okudun :)

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

aracımı satın aldıgımda ilk 1000 km dikkat etmemin yeterli oldugu söylendi ;)

Tşkler yorumun için...

sen 2000 falan sıkıstırm aracı sonrada sole cık dıpcıgıne kadar zorla aletı sonrası sıkıntı olmaz.

aracı çalıştırdığında hararet normal hale gelmeden basmam ama hararet normale gelmişken ve kanım kaynıyorsa affetmem. yeterki zamanlama ve trfaik durumu müsait olsun, sırf ben delleniyom diye başkaları bundan korkuyorsa buna gerek bile yok zaten.

aracı çalıştırdığında hararet normal hale gelmeden basmam ama hararet normale gelmişken ve kanım kaynıyorsa affetmem. yeterki zamanlama ve trfaik durumu müsait olsun, sırf ben delleniyom diye başkaları bundan korkuyorsa buna gerek bile yok zaten.

Hararet göstergesi yoksa nasıl olacak o abi:) ??

Aynı Benn :D

bi tuningçiden alınacak ve eklenecek aga :D:D:D hararet göstergesi olmayan araba varmı yahu? eğer varsa motorun yeterince ısındığını anlamak için motora derece tutacak değilsin herhalde anlarsın zaten.

bi tuningçiden alınacak ve eklenecek aga :D:D:D hararet göstergesi olmayan araba varmı yahu? eğer varsa motorun yeterince ısındığını anlamak için motora derece tutacak değilsin herhalde anlarsın zaten.

Var abi benimki ve tum ibizalar ve Golf GT ler:) Anlarız canım orası kolay :)

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

Bırak bıkmadınmı german style lardan :)

ben ılk aldıgımda servıs (doguş) bana dırekt bunu dedı....
bu araclarda rodaj muhabbetı pek yok ama ılk 1000km araca cok yuklenme vıtes aralıgın 3000-3500 d\d olsun maksimum 5000 devıre cık ama sadece araca cok yuklenme... okadar....

Geri
Üst Alt