Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

trafikte şu ana kadar kaç kez neden ceza yediniz..

daha dün ceza geldi eve çorlu şifa hastanesi kavşağında kırmızıdan geçmiştim:D 130 tl temiz:D işin enteresan tarafı adamlar üşenmeden istanbula yolluyolar bu cezayı vede bu olay temmuz ayında yaşanmıştı . bide çok acayip direk zoom yapmışlar hiç kaçarı yok plaka fln 2-3 kare ampul gibi çekmişler fotoyu.

2. geçen sene arabam kadıköyde çekilmişti 2139301 kere parkettiğim yerde geldiğimde arabayı bulamayınca yutkunduğumu dün gibi hatırlıyorum. teee moda camiine yürüyerek çıkıp arabayı çıkartmıştım bide üstüne 55 liramı ne cabası. bunun dışında cezam fln yok:D

valla bilmiyorum kaç kez olduğunuda her yıl nerden baksan 600 700 liramı yemiştir bu cezalar...

valla ben çok kez ceza yedim en fazla radardan yiyorum onun arkasından kırmızı ışık geliyor

Şimdiye kadar 1 kere ceza yedim,o da sislerden...Her çevirmeye sisler açık yakalanıp ceza yemezdim nasıl olduysa seçim muhabbetine yedik bi tanecik..:D

wala benimki ortaya karışık 3 kez radar onu çok iyi hatırlıyorum diğeri ise park cezası :D

wala benimki ortaya karışık 3 kez radar onu çok iyi hatırlıyorum diğeri ise park cezası :D

yavrum o radarların kaçı Kurtköy'de..
eski kız arkadaşım 2 defa ceza yemiş geçmişte orda..
nedense ben hiç radar madar görmedim Kurtköy'de..
daha da ilginci bi arkadaşın nını'sının nı sı bi çok defa TEM'de Kurtköy çıkışına kadar ki aralıkta yemiş nası iş anlamadım..3 senedir gidip geliyorum hiç yemedim..Allah yedirtmesin de tabii.. :)

olum f1 yolunda hiç ceza yemedim ki benim hep gidişimin ters yönünde oluyo jandarma o da radar değil kontrol amaçlı.1 kere kurtköyden çıktım köprü yoluna girmeden hemen son viraj var ya doblo duruyodu caaaaart bastı cezayı :D diğeri de sahile inen bir yol var sabiha gökçen'in arkasındaki e5 orda de yedim hem de bile bile radarı :D offf :D

2'den 1'e bağlantı yolunda sabah çok erken saatler dışında radar oluyo nerdeyse zaten hep..o diğer yol da dümdüz nerdeyse ama her seferinde 100-110'a sabitliyorum ben de gerçi hayatımda 5-6 defa geçtim ordan ama.. :D

olum o 5-6 defa geçtiğin yola dikkat et adamlar çok nadir radar koyuyolar ama yeri tam söyliyim sana sol kurtköyden çıktın sabihanın o arka yola geçtin ya sahile e5'e bağlanmadan önce sol tarafta hummalı bir çalışma var adamlar sol tarafta bişyler yapıyolar ama 1 senedir anlayamadım orayı gördüğünde yavaşla her an radar olabilir :D

Geri
Üst Alt