Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

trafikte şu ana kadar kaç kez neden ceza yediniz..

13 yıldır trafikde otomobil kullanıyorum hiç ceza yemedim..ama artık olsun dimi bi iki tane..en azından radar... :D

akın görevli memurlarla çok fazla problem yaşayacağını sanmıyorum :)

radar cezasi 200 kusur milyon
park cezasi 61 tl
film camlardan 61 tl

akın görevli memurlarla çok fazla problem yaşayacağını sanmıyorum :)

koray emin ol düşündüğün gibi değil..
sadece kurallara uymaya çalışıyorum..uymadığımda da hiç denk gelmiyo :D yoksa emin ol trafikde kırmızı cayır cayır yanan leonu durdurmamak için sebebleri yok...;)

şu zamana kadar bi defa radara girdim ve onu ödedim onun dışında çeşitli ihlallerden bi çok defa durduruldum ama çok şükür ki ceza yemeden atlattım hepsini.. :)

Çok kere ceza yedim.Eğer çorba parası verseydim çoğuna ceza ödemezdim.İlk cezada çorba parasını verdim dayanamadım sanki biri beni boğuyor hissettim ve geri döndüm çorba parasını aldım ceza yazdırdım.:)

Çok kere ceza yedim.Eğer çorba parası verseydim çoğuna ceza ödemezdim.İlk cezada çorba parasını verdim dayanamadım sanki biri beni boğuyor hissettim ve geri döndüm çorba parasını aldım ceza yazdırdım.:)

:D:D:D Büyüksün Baba...

1.Radar 101km ile :(
2.cam filmi
3.park cezası

Verilen paralar sayılmıyo dimi :D

Geri
Üst Alt