Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Torpido dan gelen tik tik tik sesleri

Benım leondanda gelen bir ses vardı..kayadibi inceledi..kilmadan denildi..klima gazının borularındaki sıkışmadan kaynaklanıyor denildi...ses yaptığında klima aç kapa yapınca kesiyor...

çok teşekkürler kardeşim faydali bilgi için

sinir bozucu bi ses. her iki leonumdada wardı. torpidonun sağ alt tarafından geliyor

yeni kasaya geçsem demek babam binmez o arabaya :)nası bi kulak var arkadaş müzigi acıyorumki hemen bişey incelemesin şurayı bi göstereyim der veyada nerden geliyo bu ses :D

bu sanırım geri vitese atınca havalandırmayı çalıştırıyor dışardan gelen havayı kapatıyor. amacı, geri giderken egzost gazı içeri girmesin diye biliyorum yanlışsam düzeltin arkadaşlar.

Ancak bu sesi stop ettikden sonra yapması gicik ediyor...

daha önce defalarca açıldı bu konular :) ve çoğu kişide olduğu konuşuldu.

Onu Biliyorum;) Konuları da Okudum Hemde Herbirini tek tek yeri geldikçe ve zamnında fakat arkadaş sanki sinyal sesi gibi geldigini belirli aralıklarla tık tık tık diye devam ettigini söylemiş.. Halbuki bizim bahsettigimiz ses geri geri gelirken sag alt taraftan her hangi bir kapagın açılıp ordan başka bişeyi tetiklemesi gibi gelen ve hiçde öyle tık tık tık degilde bayagı bir Robotize sesi andıran bi gürültü arkadaşın dedigiyle bagdaştıramadım ben... ya bizim araçlarda bu şekilde çıkmıyor o ses yada arkadaş başka bir sesten bahsediyor yahut anlatımında hata var ..

Bu ses bendede var ben araştırdım servise sordum yolcu tarafında alt da klima ile ilgili bir kart varmış ses oradan geliyor bazı arkadaşların dediği gibi saatli bomba servis bu konuda ses dışında bir şey olmaz dedi tamiri için sökülmesi gerekiyormuş

ya arkadaşlar bu ses benim arabadada var ve sinir ediyor beni müzik açıkkın bile sesi duyabiliyorum bir çözümü yokmu bunun ?

Geri
Üst Alt