Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tork Nedir? Ne İşe Yarar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
heey boş buldunuz meydanı anlaşılan =)

sakin olalım arkadaşlar. sonra 1 hafta ban yiceksiniz boşuna kırmayın birbirinizi.

heey boş buldunuz meydanı anlaşılan =)

sakin olalım arkadaşlar. sonra 1 hafta ban yiceksiniz boşuna kırmayın birbirinizi.
Edindiğim tecrübelere göre böyle konuşulunca ceza alınmıyomuş. Elimde birçok hakaret içerikli mesajın screenshot ı var ve hiçbiri ceza almadı. Onlar ceza almadıysa bizde almayız.

şimdide şantaj........

harika devam et.herkesin içinde bu kadar açık yönetime şantaj yapmaya cüreti bulman çok ilginç.

şimdide şantaj........

harika devam et.herkesin içinde bu kadar açık yönetime şantaj yapmaya cüreti bulman çok ilginç.
Şantaj mı :D Yönetimle bu konuyu konuştum. Sana yazana sende yaz dediler.

---------- Post added at 04:23 ---------- Previous post was at 04:21 ----------

Ayrıca SS'leri de daha önce Bilal Abi'ye yolladım. Haberleri var yani merak etme.

Ayrıca demin sen Alp'i savunurken (kafan basmıyo diyerek) bunun adına adalet deniyodu, konu ben olunca bunun adı şantaj olacak değil heralde. Bence bunun adı eşitlik.

Ayrıca demin sen Alp'i savunurken (kafan basmıyo diyerek) bunun adına adalet deniyodu, konu ben olunca bunun adı şantaj olacak değil heralde. Bence bunun adı eşitlik.

haketme sende o zaman o lafı.

haa ben bu sitede sorun çıakrtmaktan zevk alıyroum insanlar bana sövsün mastürbasyon yapmak hoşuma gidiyor gibi bir düşüncen varsa artık bilemem.

buda benim üslubum. tabi anlaya.

Bize kâfir demiş müfti efendi/ Tutalım ben diyem ana müselman/ Varıldıkda yarın ruz-i cezaya/ İkimiz de çıkarız anda yalan”

şair nefi'nin kendisine kafir diyen şeyhülislama cevabı.

---------- Post added at 04:56 ---------- Previous post was at 04:55 ----------

İmzan çok anlamlıymış :D

Ayberk hakaret/üslüp gibi yönlerden şikayetçi olman için önce bu konuda başta senin eksiksiz olman gerekir..

bunun yanında yönetimin orda aslında ne demek istediğini anlamamana şaşırmakla birlikte..
yaşça senden büyüklere saygı göstermeden kimseden saygı bekleme..hayatım boyunca art niyetlilere saygım olmadı sana neden olsun..şimdi de umarım bana art niyetli dedi diye koşmazsın çünkü art niyetli olduğunu bana kendin söyledin..SS hiç almadım inandırmak için SS'e ihtiyaç duymuyorum çünkü..bi SS de bu mesajıma al..velakin unuttuğun bişi var mesajları sonradan editleyen taraf ben hiç olmadım..o nedenle paranoyak davranmaya gerek yok..

SCW'de bir tek benle sorun yaşamıyosan dönüp önce kendine bir bak yüzsüzce kapılarda beklemeden önce.. ;)

seni tanımam etmem dışarda naaptığın da hiç umrumda değil ancak SCW'de ben dahil kimseyi uslübunla rahatsız etmeye hakkın yok.."ben kelimelerle oynarım.." gibi ifadeyle böbürlenmektense önceden de söyledim yine söylüyorum bi hobi bul..

önce o lafı söyleyebilmeyi haket............................................

---------- Post added at 05:10 ---------- Previous post was at 05:08 ----------

Ayberk hakaret/üslüp gibi yönlerden şikayetçi olman için önce bu konuda başta senin eksiksiz olman gerekir..

bunun yanında yönetimin orda aslında ne demek istediğini anlamamana şaşırmakla birlikte..
yaşça senden büyüklere saygı göstermeden kimseden saygı bekleme..hayatım boyunca art niyetlilere saygım olmadı sana neden olsun..şimdi de umarım bana art niyetli dedi diye koşmazsın çünkü art niyetli olduğunu bana kendin söyledin..SS hiç almadım inandırmak için SS'e ihtiyaç duymuyorum çünkü..bi SS de bu mesajıma al..velakin unuttuğun bişi var mesajları sonradan editleyen taraf ben hiç olmadım..o nedenle paranoyak davranmaya gerek yok..

SCW'de bir tek benle sorun yaşamıyosan dönüp önce kendine bir bak yüzsüzce kapılarda beklemeden önce.. ;)

seni tanımam etmem dışarda naaptığın da hiç umrumda değil ancak SCW'de ben dahil kimseyi uslübunla rahatsız etmeye hakkın yok.."ben kelimelerle oynarım.." gibi ifadeyle böbürlenmektense önceden de söyledim yine söylüyorum bi hobi bul..

+1985...............

not: yiğite ek olarak. ne o ne ben. hiç bir zaman insanlara olmayan hayali şeyleri gerçekmiş gibi yazmamışızdır yazmayızda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt