Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tomtom navigasyon (resimli) seat leon

Punisherkp

Kayıtlı Üye
seat leon almadan once yeni kasa seat ibiza sport coupe ile baya arasinda kalmistim o zaman siparis etmeyi planladigim ibizada tomtom navigasyon hazirligi diye bir ekstra wardi fakat leonda boyle bir opsiyon yoktu bende kendim hallettim 4 dolara ebayden aldigim (dash mount disk) ile halleetim ibizadaki durmasi gereken yerde duruyo cok hosuma gitti cunki bunu cama yapistirinca iz birakiyordu her seferinde silmesi fln canimi sikiyordu ben sahsen kendi arabamda her yeri kirli olsun ama on camda nokta pislik istemem bu yuzden sayisiz yikama degistirmis tikli biriyim :) bir de 2011 leon un ses sistemini sokmeye kiyamadim ses ve gorsellik olarak cok iyi duruyo bnm fikrimce cok daha ucuza navi sistemini de halletmis olduk :)

tomtom xl 350 ye gelince inanilmaz bir cihaz kesinlikle tavsiye ederim almayi dusunenlere yolda serit takibi bile yapiyor simdi sol seritten gidin yok sag serite yanasin cikis var gibi onceden uyariyor ben istanbul yollarina cok hakimim fakat karsi tarafta anadolu yakasinda biraz zayif kaliyorum ondan aldim bu cihazi ; bir de sehirler arasi yollarda harita yerine cok daha iyi oluyor ; bir de arac sarjina gerek kalmiyor 2 seyahatta bir ewde blackberrynin sarjina takiyorum yetiyor boylelikle ortada kablo fln da olmuyor . bir de su lazca fln komik sesler bundada mevcut .

Uploaded with ImageShack.us

birde bir iki kisisellestirme olanagi da bulunuyor mesela ben acilisa we kapanisa seat ile ilgili bir resim koydum birde harita uzerinde yerinizi ok yerine araba da koyabiliyorsunuz ben seat leon koydum onada

gule gule kullan,bu tarz cıhazlar zevklı oluyor arabanın ıcerısınde hıc kullanmasan bıle aksesuar:)

gule gule kullan,bu tarz cıhazlar zevklı oluyor arabanın ıcerısınde hıc kullanmasan bıle aksesuar:)

aynen uydu uzerinden surat gostergesi fln war hos duruyor bir de keske calissa turkiyede canli trafik gostergesi war ama tr de malesef desteklenmiyor

navigasyon cihazının önündeki şey uğur böceğimi? :) cihazdan çok o dikkatimi çekti :):):):)

aynen uydu uzerinden surat gostergesi fln war hos duruyor bir de keske calissa turkiyede canli trafik gostergesi war ama tr de malesef desteklenmiyor

muhtemel yoktur ama merak ettım bunlarda ıphone lardakı gıbı dyno programı flan bulunuyormu ıcınde yada yuklenebılıyor mu acep

tomtom çok gzeldir güle güle kullan

ewet biraz kumar oynadim bi kac foruma goz gezdirdim bu cihaz hakkinda turkiyede pek iyi degil denmis basari softun cihazi olan pirana we goldmasteri daha cok tutmuslar fakat onlarda tr we uzakdogu mali oldugundan ben yine kaliteden sasmiyim dedim gayette memnun kaldim teleatlas kullaniyor harita gayet basarili tesekkurler

Geri
Üst Alt