Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo LPG

mevlut911

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar haftada bir gelen benzin zamları yüzünden bıktım ve LPG taktırmaya karar verdim..
Bununla ilgili olarak çok sayıda marka var önemli olan marka değil usta diyenlerdenim...

Biraz Araştırma yaptım ve iyi bir usta buldum.. 4-5 marka satışını ve montajını yapıyor
LOVATO taktırmaya karar verdim.. varmı daha önce taktıran yada bilgisi olan ??

dostum daha öncede söylediğim gibi atiker var bende memnunum tek problemim soğuklarda motor 35 dereceyi görmeden gaza geçmemesiydi onuda 30 dereceye indirtip olayı çözdüm... hayırlısı olsun inş.

Lovato nun bir özelliğinden bahsettiler.. Sıfır benzin olsada marş basabiliyosun ve araba çalışıyor

Lovato nun bir özelliğinden bahsettiler.. Sıfır benzin olsada marş basabiliyosun ve araba çalışıyor

ama bunun iyi bişi olmadığını söylüyorlar... mesela benim bahsettiğim 30 dereceye düşürme olayı adam dio 10 dereceye de düşürüm ama araban zarar görür ilk bi kaç dakika benzinle çalışması çok önemli diyo... tabi sende bi araştır dostum acele etmeden... stepne yerine simit mi koydurmayı düşünüyorsun?

çok zor durumlarda yaparsın diyorlar zaten normalde sürekli böyle çalıştırmak çok zararlıymış.. simit değil normal kazan düşünuyorum bagaj zaten çok büyük

Bende de Emmegas marka lpg mevcut..İtalyan.. Çok memnunum, diğer markalara göre çok sessiz çalışıyor..Ama lovato da baya tercih edilen bir marka..

çok zor durumlarda yaparsın diyorlar zaten normalde sürekli böyle çalıştırmak çok zararlıymış.. simit değil normal kazan düşünuyorum bagaj zaten çok büyük

dostum ben ince uzun normal kazan taktırdım koltuğa yapıştırdım gören herkes çok beğendi yarın organizasyona geliceksen bakarsın orda...

Geri
Üst Alt