Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo hakkında yardım

patrıot

Kayıtlı Üye
Aracımdan bır sıkıntım yok bır sure daha degıstırme nıyetım yok zaten butun bakımları yetkılı servıste yapılıyor en son trıger setı degısımı ve bakımı yapıldı.Diğer actıgım konuda sanzıman degısımınden bahsetmıstım bu konu ıle ılgılı arastırmalarım devam edıyor.

Aracımın uzerınde orjınal Cupra-r on tampon Cupra-r marspıyel Sıyah zemın angel far 17'' seat topsport jantlar ve 2 no cam fılmı var.Muayene ıcın ekzosu sokecem ss ıle degıstırecem.Jant olarak elımde 17-18-19 bulunuyor bunlar harıcınde Aracıma neler yapabılırım?

Yay vs dusunmuyorum zaten dusuktu kaldırdım su an eıbach 3 cm yay var.Jant olarak enkei zr2 gıbı cok yakıcak jantlar olursa degısım olur.

Bunların harıcınde sızce ne yapmalıyım?

Fıkırlerını paylaşan herkese tşkler

bagaj üstüne ve anten altına spoyler gider veya sadece bagaj üstü mehmet'im.imzamdaki gibi senin kara kız ada yakışır.

bagaj üstüne ve anten altına spoyler gider veya sadece bagaj üstü mehmet'im.imzamdaki gibi senin kara kız ada yakışır.

eğer yoksa kesinlikle katılıyorum..çok güzel duruyor..ayrı bir hava katıyor..diğer toledolardan ayırıyor

Sanzıman konusunda yazmıstım,egsoz yazılım fıltre eger yapılcaklar arasında ıse kanımca daha fazla yapılcak bsey yok zaten cok guzel araba su halıyle

MEHMET en büyük eksik SCW sticker'in yok acil takılacak muayenede yakarım

Sanzıman konusunda yazmıstım,egsoz yazılım fıltre eger yapılcaklar arasında ıse kanımca daha fazla yapılcak bsey yok zaten cok guzel araba su halıyle
kutu ıcı fıltre ve son susturucu var zaten sanzıman degısımınde yazmıstım degısdtıgımde chıpte dusunuyorum.Bır sanzıman ustası ıle konustum olur ama bıraz ugrasırız dedı karsılıklı yuzyuze gorusup yol harıtası cıkarıcaz ben bu hafta musaıttım adam sehırdısındaydı

Geri
Üst Alt