Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo EVO Son Hali.

bence jantların çok yakışmış abi arabaya güle güle kullan yeni arabanı kazasız belasız

Mehmet kardeş bende bu kasa leon almak istiyordum şu aralarda kafama takılıyor, hatta bir ilan çok hoşuma gitmişti konusunu açmıştım.. Ama model 2001 olduğu için vazgeçmiştim ama çok hoşuma gitmişti araç.. Sormak istediğim aracın modeli ne acaba? benim bulduğum araç 158 bin km deydi km benim için önemli değildi ama yaşı için vazgeçtim aslında. Çok aradım ama 2004-2005 model bulamadım..

Mehmet kardeş bende bu kasa leon almak istiyordum şu aralarda kafama takılıyor, hatta bir ilan çok hoşuma gitmişti konusunu açmıştım.. Ama model 2001 olduğu için vazgeçmiştim ama çok hoşuma gitmişti araç.. Sormak istediğim aracın modeli ne acaba? benim bulduğum araç 158 bin km deydi km benim için önemli değildi ama yaşı için vazgeçtim aslında. Çok aradım ama 2004-2005 model bulamadım..

benim aracım 2002 model ve 159.000 de. 1.9 tdi motor için çok önemli bir km değil bunlar. şunuda rahatlıkla söyleyebilirimki bu kasa toledo ve leon malzeme kalitesi olarak yeni leon veya toledolardan daha kaliteliler

benim aracım 2002 model ve 159.000 de. 1.9 tdi motor için çok önemli bir km değil bunlar. şunuda rahatlıkla söyleyebilirimki bu kasa toledo ve leon malzeme kalitesi olarak yeni leon veya toledolardan daha kaliteliler

+ 24

Evet bende daha kaliteli olduğunu düşünüyorum, benim bulduğum araç için ne dersin peki 2001 model leon 158 bin km de , sende baktın sanırım. Araç çok hoşuma gidiyor içimede siniyor, bir tarafım al bir tarafımda alma diyor :( kararsız kaldım..

abi mükemmel duruyor.ayrıca jantlarında harika..hiç canını sıkma.çok güzel duruyor.nazar değmesin

Evet bende daha kaliteli olduğunu düşünüyorum, benim bulduğum araç için ne dersin peki 2001 model leon 158 bin km de , sende baktın sanırım. Araç çok hoşuma gidiyor içimede siniyor, bir tarafım al bir tarafımda alma diyor :( kararsız kaldım..

valla ibizadan sonra sana çok daha kaliteli ve konforlu geleceği kesin. ama benim tavsiyem 130 veya 150 lik alman.

senin ilanı görmüştüm gayet güzel duruyor araç. ama ben 2-3 daha koyar tdi sport modeli alırdım.

Teşekkürler yardımların için sağolasın konunu da böldüm biraz kusura bakma artık helal et :), sende almışken bir sorayım dedim.. 130 luk pek bulunmuyor.. bulduğum araç gerçekten temize benziyor bana buda yeter aslında, bunu alsamda iyi sanırım böyle temizi pek bulamadım ama bakacağız artık nasip.. tekrar teşekkürler..

Geri
Üst Alt