Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Theissen: 'Tablo bir kaç hafta sonra netleşir'

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
BMW Sauber takım patronu Mario Theissen, takımın satışına ilişkin görüşmelerin neticelenmesinin "birkaç hafta daha" alacağını söyledi.

BMW, sezon sonunda Formula 1'den ayrılacağını duyurmasının ardından, takımın azınlık hissesi sahibi ve kurucusu Peter Sauber tarafından yapılan teklifi geri çevirmişti.

BMW Sauber bu yüzden Concorde Anlaşması'na imza atamadı. Takım şimdi, 2010'da yarışabilmek için griddeki 13. takım olmanın mücadelesini veriyor.

Theissen, "Önümüzdeki yıllarda takımı gerçek manada yürütebilecek bir halef bulup bulamayacağımız konusunda tablonun netleşmesi için bir kaç hafta daha geçecek" ifadelerini kullandı.

Theissen daha önce yaptığı açıklamada, takımın satışına ilişkin çok sayıda yatırımcının bulunduğunu, en iyi opsiyonu değerlendirmek istediklerini belirtmişti.

TurkiyeF1
 
Geri
Üst Alt