Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

teyp kodu..

leoni

Kayıtlı Üye
aracımın (kullanma kitapçığım yok) teyp kodunu servise gitmeden (parasında değilim buralarda servis yok) nasıl temin edebilirim bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

servis ücretsiz veriyor abi zaten. :) bildiğim kadarı ile almanın tek yolu servisten almak.

telefonla verilmediği gibi bi duyumum var emrecim

Nebi teybi sökebilirsen teybin üzerinde ki şaseden başka bir arabanın diagnosu ile network ile bağlantı kurup alabiliriz

teybin üstünde yazılı değilmi
benim teybin üstüne tükenmez kalemle sonradan 4 haneli bir sayı yazmışlar 0248 diye
teybi çıkarınca farkettim :D

Nebi teybi sökebilirsen teybin üzerinde ki şaseden başka bir arabanın diagnosu ile network ile bağlantı kurup alabiliriz

abicim arabanın marş dinamosu sanırım yağsız kalmış onu yağlatacaktım teyp kodu olmadığından yaptırmadım, şase derken teybin seri nosu falan mı

abicim arabanın marş dinamosu sanırım yağsız kalmış onu yağlatacaktım teyp kodu olmadığından yaptırmadım, şase derken teybin seri nosu falan mı

Doğrudur teybin üzerinde ince kapakla gövdeyi birrinne tutan yapışkanlı bir kağıt var onun üzerinde her arabanın ayrı olan şase si gibi teyplerinde şasesir var o lazım. Kaldı ki Muhammed in ki gibi bir ihtimal senin teyp kasasında yazıyor olma ihtimalide kuvvetle muhtemel

Doğrudur teybin üzerinde ince kapakla gövdeyi birrinne tutan yapışkanlı bir kağıt var onun üzerinde her arabanın ayrı olan şase si gibi teyplerinde şasesir var o lazım. Kaldı ki Muhammed in ki gibi bir ihtimal senin teyp kasasında yazıyor olma ihtimalide kuvvetle muhtemel

teşekkür ediyorum abi, müsait bir zaman teybi söktürüp noyu iletirim tekrardan saol.

Geri
Üst Alt