Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Test Mercedes CLC 160

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Bugün test için Feneryolu Koluman'dan Mercedes CLC 1.6komp aracı sadece bizim için getirdiler saolsunlar evime kadar, harici test aracı bulmak zor. Eda ile birlikte test ettik hoş aşkım kullanmadı. Araç tarzıyla çok güzel bir araç ve çizgileride çok iyi. Bazı handicapları var bunlar 1.6 olması ve klima açık olduğunda yokuş yukarı çekmemesi bir diğer handicapı ise arkası yüksek olduğundan pek güzkmüyor arkası ama bunu standart (ön-arka) park sensörü ile kapamışlar.
Güzellikleri saymakla bitmez 1.6 olmasına rağmen (klima kapalı olduğunda) çok atik, iç kalitesi çok güzel, 2 tane büyük panaromik cam tavanı var ve öndeki tamamen açılıyor, F1 şanzıman koymuşlar bence çok güzel bir özellik.
Mercedes bu saymakla bitmez :D Kısacası çok ideal ve süper bir araç

konfor eksiklikleri var bana göre ekstra söyliyebiliceğim aşkımın dedikleri dışında.
mesela klima manuel ,dijital göstergesi yok klimanın. yada bmwnin görkemli iç yapısını bunda pek bulamadım. araç bana kuru geldi biraz ama genel olarak beğendim.
bide 1.8 ve üstünün alınması daha mantıklı özellikle hıza gerek duyanlar için.

hiç bi zaman tercih etmeyeceğim bi araba Umut'um.. :)

benim de hoşuma gitmiyor. Özellikle arkadaki upuzun 3. fren lambası çok gereksiz ve bence aracı kötü gösteriyor.

bana o 3.stop eski amerikanları çağrıştırdığından çok hoşuma gidiyoooo :) tek eksisi kapısındaki o şey ( bn anlatamıorm aşkm bilio onun adını) :D

çok çirkin bi merso ama vergısı az mersoya bınerım dıenler ıcın normal ıdeal

bana o 3.stop eski amerikanları çağrıştırdığından çok hoşuma gidiyoooo :) tek eksisi kapısındaki o şey ( bn anlatamıorm aşkm bilio onun adını) :D

eski americanlarda ben o kadar uzununu görmedim ama bizim okulda da son zamanlarda çoğaldı bu mercedesler. Bayanları cezbeden şey bu lamba olmasın:)

mercedesin vergileri hep az göründüğnden:D

ay kimseye beğendiremedik aşkm :D

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:24 ----------

eski americanlarda ben o kadar uzununu görmedim ama bizim okulda da son zamanlarda çoğaldı bu mercedesler. Bayanları cezbeden şey bu lamba olmasın:)

okadar uzunu deil boydan boya :D
naaptın nası görmedin allasen :D babam coupe alırım dedi onun için tüm coupelere bakıorm bende ama genel çizgisiyle bayana daha çok yakışan bir araba zaten

Geri
Üst Alt