Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

test ettik 4*4

abi belgrad ormanında lopez ve onun ilerisinde de camel parkuru var lopez parkuru hafif off-road gezinti vs. parkuru olup camel gerçekten tam donanımlı araçların bile zaman zaman geçemediği ağır bir parkurdur kışın bende kafama eserse zaman zaman katılırım gerçekten arazide araç kullanmak bazen asfalttan daha eğlenceli:)

leonla mı katılıyosun snde :D

cezmi baba 3 hafta önce tepe bir yere çıktım ve battım. 1 saat arabayı çıkartmaya uğraştık şiddetli yağmurun altında.. Allahın ıssız tepesinde şanslıyızki lada 4x4 gecerken gordu bizi durdu. O balçıgın içinden bizi bi hışımla cekerek kurtardı ya o günden itibaren bu arabaların önünde saygıyla eğiliyorum :D

Bu arada hayırlı olsun abicim yeni araç.

Masallah cezmı abı hayırlı olsun,cok eglencelı bulmusumdur off-road ı umarım bızde aynı zewkı yasarız,ayrıca ladaların kecı gıbı oldugunu bır cok kısıden duymustum,kazasız belasız kullanırsın ınsallah

Cezmi abi hayırlı ugurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin güle güle kullan...
Çok güzel hobilerin var abi maşallah yakışır sana...:)

Resimlere bayıldım. Stres atmak için muthiş bir yol :)

Masallah cezmı abı hayırlı olsun,cok eglencelı bulmusumdur off-road ı umarım bızde aynı zewkı yasarız,ayrıca ladaların kecı gıbı oldugunu bır cok kısıden duymustum,kazasız belasız kullanırsın ınsallah

her lada sahibi aracından bahsederken bizim keçi diye başlıyor konuşmaya:)

---------- Post added at 10:11 ---------- Previous post was at 10:10 ----------

sağolun arkadaşlar

hayırlı olssun cezmi abim ve güzel maceralar aracınla

Geri
Üst Alt