Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tercihim Toshiba oldu

Herkese çok teşekkürler beyler, makina gerçekten çok hızlı. Mimari modelleme yapayım dedim süper bir performans aldım. Sanırım beni çok memnun edecek. Vatan bilgisayardan alınca 1 yılda sigorta hediye ettiler.

Serbay abicim, sana da şimdiden hayırlı olsun. Hemen hemen aynı özellikte bilgisayarlar. Ben senin modelide (yada yakın bir modeli) görmüştüm ama ısrarla toshiba tavsiyeleri üzerine toshiba aldım. Daha önce hp kullanıyordum ama hp yi artık hiç önermiyorlar.

Sağol sanda tekrardan hayırlı olsun. Bu arada bir kaç saat kullanım sonrasında laptopun ısı değeri nasıl oluyor ısınıyormu bunu söyleyebilirmisiniz merak ettim. Özellikle fanın önüne elinizi koyduğunuzda sıcaklık nasıl esiyor? Dediğim gibi P işlemci alışsınız ısınma problemi olmaz bunda onun içinde merak ettim.

HP modellerini bende araştırdımda son zamanlarda bende senin gibi bir çok kullanıcıdan olumsuz yanıt aldım o yüzden bende almadım.

Hayırlı olsun,güle güle kullan.Ben de toshiba kullanıyorum.Herşey iyi,hoş,güzel de ya gerçekten bu cihaz çok ısınıyor ya da bana öyle geliyor...

Aynen dediğin gibi kardeşim ya ısınma problemi var ama bence bir numara toshiba gözümde laptop olarak...

herkese teşekkürler arkadaşlar,

Serbay abi dün özellikle ısıyı ölçmek istedim. bu yüzden 3dmax, autocad, photoshop u birarada açtım makinayı zorlamak ve ısınmasını ölçmek için. Yarım saat modelleme yaptım, makinaya dokundugumda ısısı gayet normaldi ama fan çıkışına elimi koyduğumda sıcak hava geliyordu. İlk izlenimlerim bunlardı. Eski bilgisayarımda (hp pavilion dv4000) bu 3 programı aynı anda açmam imkansız gibi bişeydi ve makinada hissedilir bir sıcaklık oluyordu.

Tamam eğer bir daha deneme fırsatın olursa sıcaklığı ölçüp yazarsan sevinirim. aklımda kaldı çünkü senin aldığın laptop almadığım için.

Az önce bende geldim 1.630 TL / 6 taksite aldım. İnternetten daha düşük fiyatlara. :=) Yarın elime ulaşacak inşallah.

Tamam eğer bir daha deneme fırsatın olursa sıcaklığı ölçüp yazarsan sevinirim. aklımda kaldı çünkü senin aldığın laptop almadığım için.

Az önce bende geldim 1.630 TL / 6 taksite aldım. İnternetten daha düşük fiyatlara. :=) Yarın elime ulaşacak inşallah.

tamam abi akşam ölçeceğim.. Sanada hayırlı olsun abi .güle güle kullan çok sevindim. Bahsettiğin Asus u aldın dimi serbay abi?

her ikinizede hayırlı olsun diyorum ama 1. alet süper tabi parasıda öyle ayrıca alet biraz büyük 17' yazıyor umarım ona göre bir canta bulursun tabi buna görede çözünürlük iyi olucaktır birde ekran kartı benim pc deki ile aynı kuskun olmasın tek kelime ile harika :D

serbay abi senin laptopta harika benim hosuma gitti ancak ben ndivia ekran kartlarından nefret ediyorum artık dayanıksız onun haricinde alet güzel hayırlı olsun:)

tamam abi akşam ölçeceğim.. Sanada hayırlı olsun abi .güle güle kullan çok sevindim. Bahsettiğin Asus u aldın dimi serbay abi?

Allah razı olsun Evet bahsettiğim asusu aldım yarın öğlen elimde olacak inşallah.

her ikinizede hayırlı olsun diyorum ama 1. alet süper tabi parasıda öyle ayrıca alet biraz büyük 17' yazıyor umarım ona göre bir canta bulursun tabi buna görede çözünürlük iyi olucaktır birde ekran kartı benim pc deki ile aynı kuskun olmasın tek kelime ile harika :D

serbay abi senin laptopta harika benim hosuma gitti ancak ben ndivia ekran kartlarından nefret ediyorum artık dayanıksız onun haricinde alet güzel hayırlı olsun:)

Benim ekran kartı nvidia ekran kartı DDR3 teknolojisini kullanıyor o yüzden pek itici gelmedi. Özellikle ATI ekran kartlı olanlara baktım istediğim özellikteki en yakın laptop Erdem arkadaşımızın aldığı bilgisayardı o yüzden fazla seçme şansım olmadı.

Sony vaio TT serisi kullanıyorum.1 kglık bir alet 11.1 inch blue ray sürücüsü var.1.60işlemci solid state 250gb 4 gb ram var.karbon fiber kasa..full hd ekran..sürekli seyyahat ettiğim için benim ilacım bu.
Bu arada hayırlı olsun..

Benim ekran kartı nvidia ekran kartı DDR3 teknolojisini kullanıyor o yüzden pek itici gelmedi. Özellikle ATI ekran kartlı olanlara baktım istediğim özellikteki en yakın laptop Erdem arkadaşımızın aldığı bilgisayardı o yüzden fazla seçme şansım olmadı.[/QUOTE]

Abimin aldığı ve benim ekran kartıda Ati radeon HD 4650(1024 mb) ddr3 serbay abi neyse almıssın artık hayırlı olsun tekrardan

Erdem kardeşim senden önemli bir ricam var, senin ekran kartı ATI benimki nVidia herşeyi aynı, ben bir test yapmak ikisiyle kıyaslamak istiyorum zira bu testleri bekleyen birçok notebook alıcısıda bendn bu testleri bekliyor. Rica etsem 3D Mark 06 programını yükleyip tüm uygulamalar kapalıyken masa üstü konumunda bir test yaparmısın 10 dk felan sürüyor acaba kaç puan verecek? Benim puanım belli ekran görüntüsünüde aldım bakalım hangi ekran kartı daha iyi sonuç verecek.

NOT: Benim notebook tüm windows güncellendi, tüm gerekli programlarım kuruldu ve CCleaner ile tüm gereksiz dosyalar dilindi buna masaüstü, başlat menüsü ve başlangıçta dahil olmak üzere. Testi bu şekilde yaptım MSN bile kapalıydı yani :) Senden ricam bu testi gerçekleştirirmisin? Yapman gereken sadece programı kurduktan sonra "Run 3DMark" yazısına tıklayıp 10 dk beklemen.

Erdem kardeşim senden önemli bir ricam var, senin ekran kartı ATI benimki nVidia herşeyi aynı, ben bir test yapmak ikisiyle kıyaslamak istiyorum zira bu testleri bekleyen birçok notebook alıcısıda bendn bu testleri bekliyor. Rica etsem 3D Mark 06 programını yükleyip tüm uygulamalar kapalıyken masa üstü konumunda bir test yaparmısın 10 dk felan sürüyor acaba kaç puan verecek? Benim puanım belli ekran görüntüsünüde aldım bakalım hangi ekran kartı daha iyi sonuç verecek.

NOT: Benim notebook tüm windows güncellendi, tüm gerekli programlarım kuruldu ve CCleaner ile tüm gereksiz dosyalar dilindi buna masaüstü, başlat menüsü ve başlangıçta dahil olmak üzere. Testi bu şekilde yaptım MSN bile kapalıydı yani :) Senden ricam bu testi gerçekleştirirmisin? Yapman gereken sadece programı kurduktan sonra "Run 3DMark" yazısına tıklayıp 10 dk beklemen.

Serbay abi eminim pclerde vista vardır bilgisayarımı sağ tıkla özellikler de orda zaten vistanın puanlandırma bölümü var orayı tıkla grafikte ne yazıyorsa odur zaten :) Bizide bu konuda bilgilendir abi

Geri
Üst Alt