Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Telefondan ekrana bluetotth ile navigasyon aktarma

800 lira verilmez bence :D illaki zamanla bizim türkler o kodları kırarlar :D :D bıraz daha beklemek gerekıcek sanırım..
Bizim turkler kodlari degil fay hattinida kirar yeterki uyaniklik olsun

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 inçlik ekranlar içinde bilgi alsanız süper olur hocam. En azından Android Auto geleceği zaman çalışacak mi çalışmayacak mi bilsek kafi mantıken çalışması gerekiyor sonuçta yazılım aynı.

Sent from my ASUS_Z00A using Tapatalk

Şimdi merak ettim sordum.800 TL ödeyip para siparişi verir gibi kod siparişi veriliyormuş. Sonra kod geldiğinde tekrar servise çağırıyorlarmış.Ama bütün uygulamalar tam çalışmayabilir gibi birşeyde belirttiler.

Aynen kanka bende bugun o konu hakkında. Bilgi aldım 1inden. Sonra. Baslıycaklarmıs turkıyede. Aktıf. Ama bır parca olayında bahsettıler yurtdısından gelmesı gıbı bı durum varmıs fiyat konusnda net bişi belli degıl ama yakın zmanda kullanılmaya baslanılcakmıs bakalım ne sekılde ilerlıycek beklemedeyiz :))

Aynen kanka bende bugun o konu hakkında. Bilgi aldım 1inden. Sonra. Baslıycaklarmıs turkıyede. Aktıf. Ama bır parca olayında bahsettıler yurtdısından gelmesı gıbı bı durum varmıs fiyat konusnda net bişi belli degıl ama yakın zmanda kullanılmaya baslanılcakmıs bakalım ne sekılde ilerlıycek beklemedeyiz :))

Ben siparişi verdim. Gelmesini bekliyorum. Hayırlısıyla geleydide göreydik artık

Şimdi merak ettim sordum.800 TL ödeyip para siparişi verir gibi kod siparişi veriliyormuş. Sonra kod geldiğinde tekrar servise çağırıyorlarmış.Ama bütün uygulamalar tam çalışmayabilir gibi birşeyde belirttiler.
gelmiş dediler bana da full linkler mevcut sormakta fayda var derim.yalnız 900-1000 arasıymış free değil

800 lira verilmez bence :D illaki zamanla bizim türkler o kodları kırarlar :D :D bıraz daha beklemek gerekıcek sanırım..

vw yazılım aldatmacası ortaya çıkıp karizmayı çizdirince araçlara özel yazılımlar geliştiriyor, tüm yazılımları kendi sistemi üzerinden kontrol işine başladı, verilen kod araca özel ve tek seferlik gibi, internet bankacılığında nasıl telefonuna tek kullanımlık şifre yolluyorlar buda ona benzer. o kodu başka bir işlemde kullanabilme ihtimalini sıfırlıyorlar...

Geri
Üst Alt