Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tekno pack leon style

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar uyeliğimin aktif olması uzerine ilk konumda tanışma bölumunu hallettim. ikinci konum olarakta aracımla ilgili kısa bir paylaşımda bulunmak istedim.

seat leon 1.6 tdı dsg style,sunroof,tekno pack,guvenlik paketli full bir araçtır.

işte fotoraflar:

yanımdaki araç kardeşim serhanın arabasıdır.

IMG00074-20101121-1612.jpg

IMG00073-20101121-1611.jpg

IMG00072-20101121-1610.jpg

IMG00071-20101121-1609.jpg

IMG00075-20101121-1612.jpg

Valla sizin araçtan ziyade Clio Symbol'ün resimleri olmuş :)

İki araca da Maşallah diyelim Allah kaza bela vermesin tekrar hoşgeldiniz....:eek:key:

İki araca da Maşallah diyelim Allah kaza bela vermesin tekrar hoşgeldiniz....:eek:key:

guzel dilekleriniz için çok teşekkur ederiz. araçlarımızdan oldukça memnunuz. bizde bunlardan önce 2008 model 1.9tdı vardı. sattık ve yerlerine bunları aldık.

Valla sizin araçtan ziyade Clio Symbol'ün resimleri olmuş :)

aynı sokakta ve sokakta dar olunca evet öyle gibi görunebilir fakat bir karede net şekilde onun haricinde altea ve benim arabam gibi denebilir. dile getirmemişsiniz ama iyi dilekleriniz için yinede teşekkurler.:eek:key:

tanışma bölümünü kaçırmışım galiba, hoş geldiniz, kazasız belasız.. Altea xl nin arkası bana ağlamaklı yüz ifadesini hatırlatıyor:)

guzel dilekleriniz için çok teşekkur ederiz. araçlarımızdan oldukça memnunuz. bizde bunlardan önce 2008 model 1.9tdı vardı. sattık ve yerlerine bunları aldık.

Bende 2008 leon sahibiydim 1.9tdı bende bir ay önce falan sattım aracımı oda harika bir araçtı....

Resimler hoş İstanbul yollarında karşılaşmak dileğiyle ;)
Maşallah

tanışma bölümünü kaçırmışım galiba, hoş geldiniz, kazasız belasız.. Altea xl nin arkası bana ağlamaklı yüz ifadesini hatırlatıyor:)

biraz o konuda haklısınız ama genede yakışıklı abimin arabası. az değil 3 ay kullandım o arabayı.

Geri
Üst Alt