Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tayinim BAŞAKŞEHİRE çıktı..

Selçuk hayırlı olsun kardeş bugün hep hayırlı haberler alıyorum inşallah herkesin gönlüne göre olmuştur . İstanbul öğretmen ihtiyacı çok olan bir il yenge de gelir yanına hayırlısıyla merak etme:eek:key: Böyle tayini çıkanlara çok seviniyorum tekrar tebrikler umarım yeni yerinde rahat edersin..

Benim evime 8 kilometre uzakliktaymis. Basaksehirin merkezinden uzaktasin. Sahintepe diye biryer. İstanbulun bilmem napilmis biyeri :) olimpiyat stadinin yakinlari sayilir. Sehirden bayaa uzaksin. Evden cikarken merkeze diye istanbul taksime gidicegine, tekirdaga git. Daha cabuk gidersin. :)

Teşekkür ederim mirim iyi yada kötü uzak yada yakın bi şekilde görüşme fırsatımız olacak artık o bana yetiyor belki çok sık olmaz ama arada birde olsa karsın uzaklığından iyidir.. bende anadolu olsun istedim çok ama kısmet hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.. inşallah tanışıp konuşma fırsatımız da olur oralardayken tekrar dan sağol iyi dileklerin için :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Teşekkür ederim mirim iyi yada kötü uzak yada yakın bi şekilde görüşme fırsatımız olacak artık o bana yetiyor belki çok sık olmaz ama arada birde olsa karsın uzaklığından iyidir.. bende anadolu olsun istedim çok ama kısmet hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.. inşallah tanışıp konuşma fırsatımız da olur oralardayken tekrar dan sağol iyi dileklerin için :)

Gorusuruz inşallah,her ne kadar erzurum-Kars arası kadar yolumuz olsada istanbula alışınca mesafe kavramı son buluyor..günde bir iki kez karşıya gidip geldigimi bilirim..muhabbet iyi olduktan sonra basaksehirede geliriz,Anadolu yakasınada gelirsin:)

Benim evime 8 kilometre uzakliktaymis. Basaksehirin merkezinden uzaktasin. Sahintepe diye biryer. İstanbulun bilmem napilmis biyeri :) olimpiyat stadinin yakinlari sayilir. Sehirden bayaa uzaksin. Evden cikarken merkeze diye istanbul taksime gidicegine, tekirdaga git. Daha cabuk gidersin. :)

İçimi ferahlattın kalbime su serptin Murat, Okulun bulunduğu yer kötü onu geç ben oralarda nerde ev tutsam daha akıl karı olur sen bunu de bana yiğidim, Biliyorum okulda okulun bulunduğu muhitte varoş onu anladım ama 62 puana o oluyo sadece;)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

İçimi ferahlattın kalbime su serptin Murat, Okulun bulunduğu yer kötü onu geç ben oralarda nerde ev tutsam daha akıl karı olur sen bunu de bana yiğidim, Biliyorum okulda okulun bulunduğu muhitte varoş onu anladım ama 62 puana o oluyo sadece;)

Kayaşehir'de benim arkadaşlarım kalıyo ucuz oralar. Sonra halkalıda evler var. Etaplarda, oralarda ucuz orda da kalan arkadaşlarım var. Başakşehir saydığım yerlere göre biraz daha iyi, ev fiyatları kiraları da ona göre daha pahalı, eğer durum iyiyse başakşehiri tavsiye ederim. Yok mümkün değilse, halkalı olabilir. Son tercih kayaşehir olabilir. Bende pek bu işlerle uğraşmadığım için bilmiyorum. Sadece tem çok dolu olursa, yanyoldan kaçarken görüyorum oraları. Pek yaşancak yer değil. Ama halkalıda bizim 4-5 ay kirada kaldığımız evimiz vardı, 3 arkadaş. iyiydi yani oralar. Başakşehirde detaylı bi araştırma yap etapların orda oralarda uygun bulamazsan halkalı derim. Ama istanbulda olman gayet iyi. O bile yeter :D

selcuk halkalı olabılır bak oralarda toplu konutlar var genelde site içinden kiralamaya bak hani mahalle kesimi varoş deniliyorya o açıdan dedim

ben başakşehir de etaplarda oturuyorum, sana tavsiyem şahintepe de çalışacaksan yine de araştır ama etaplarda oturmandır, rahat ve sessiz bir mekan...

Selçuk kardeşim hayırlı olsun, inşallah diğer dileklerinizde gerçekleşir. Ayrı olmak zor.

Geri
Üst Alt