Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavsiyelerinizi bekliyorum dostlar

Bu km yüksek olayı TRde var sanırım, turk cumhuriyetleri ve Arap ülkelerinde bu sorun hiç sorun diye bakılmıyor. Sonuçta metal yani nedir ki? Baktığın sürece araba 500 binde de alınır milyonda da. Hiç sehirlerarasi çalışan otobüslerin km lerine baktınız mi? Yada tankerlere? Bir cogu tas gibi ve onca insanı taşıyor. Her 60bine gelen araç çöp olursa bu dunyanın sonu neye varır?

2 parça zaten boyalıymış eğer şuanki ''derin''çiziklerde farklı parçalarsa al sana 5 parça boya ve 250 bin km de araba, kaba tabirle elinde patlar hasan.. boyatmam deme kırmızı arabada derin çizik iğrenç durur he birde galerici derin çizik diyorsa kaportası bile eğilmiş olabilir..
-ankarada başıma geldi telde sordum ''galericiye''çizik falan varmı diye hafif çizik dediği yer az daha zorlasa kapı yırtılıyormuş...

bence çoğunluğun sesine kulak verin, boya olayı hadi neyse desek bile (250bin km) evi tr dışında galiba sabah ve akşam uluslararsı gitmiş gelmiş gibi araç :confused:

Bu arabaya nedense hiç kanım ısınmıyo... İyi yol yapmışlar. Önceki hayatında korsan taksi falandı heralde :)

bende temizse iyi kullanılmışsa km ye çok bakılmaması taraftarıyım heleki geçenlerde 437.000 km de a4 mü a6 mı ne vardı onun ilanını gördükten sonra ama yinede ben olsam bu aracı olmazdım ikinci el için 27 lira az para değil

Geri
Üst Alt