Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan raylarinda cimlenme

Valla cok ilginc. Bir fotografi var mi gorsel paylassaniz. Merak ettim acikcasi.

Aman Allah'ım bir yasima daha girdim 😱 hakikaten bildigin yesillik. Toz toprak tamam yer uygun. Yasadigin yer nemli o da uygun. ama tohum nereden geldi o cok garip... Birde bana oradaki yesillik yosun gibi geldi yosun olma ihtimali nedir. Ugrastigin seyi bilirsen yenmesi daha kolay olur.

Ustad bence gecici çözümler yerine kalici cozumler denemekte fayda var. Ayrani bekletince uste cikan suyuydu galiba agaca dökünce agaci bile kurutuyor diye biliyorum. O tarz birseyle deneyip önce oradaki yaşam formunu ortadan kaldirmak lazim. Tabi bunu yaparken boya ve kaportaya da zarar vermemek lazim :/ garip bir durum. Umarim cozersin...

Aman Allah'ım bir yasima daha girdim hakikaten bildigin yesillik. Toz toprak tamam yer uygun. Yasadigin yer nemli o da uygun. ama tohum nereden geldi o cok garip... Birde bana oradaki yesillik yosun gibi geldi yosun olma ihtimali nedir. Ugrastigin seyi bilirsen yenmesi daha kolay olur.

Ustad bence gecici çözümler yerine kalici cozumler denemekte fayda var. Ayrani bekletince uste cikan suyuydu galiba agaca dökünce agaci bile kurutuyor diye biliyorum. O tarz birseyle deneyip önce oradaki yaşam formunu ortadan kaldirmak lazim. Tabi bunu yaparken boya ve kaportaya da zarar vermemek lazim :/ garip bir durum. Umarim cozersin...
Haklisin hocam..yosun da olabilir..ayran üstü suyunu duymamistim, bi arastiracam..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt