Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tavan kaplama soru ???

efsane_soldier

Kayıtlı Üye
arkadaşlar tavanı siyah folyo ile kaplattım dün ama çizgi çizgi izler var bide ufak tefek kabarıklıklar bunlar zamanla gidermi acaba yapan reklamcı gider 1 haftaya bişey kalmaz falan dedi yaptıranlar varsa aynı şeyler başlarına geldimi yoksa dümdüz orjinal boya gibimi oldu. Valla geçmezse gidip söktürecem şimdiden teşekürler arkadaşlar :)

bence gitmez o kabarcıklar, orda hava sıkışması olmuş geçmesi için o havanın bir şekilde dışarı atılması lazım. falçata ile çok ufak çizikler atarak havayı dışarı atmak mümkün ama beceremem diyorsan hiç bulaşma.

bi hafta beklet olmazsa gıt soktur

kucuk kabarıklıklar zamanla gıdebilir ama eger folyoda ki cızıkler benım bıldıgım cızıklerse gıtmez.Kalitesiz ince folyolarda olan bır olay o çünkü.Isıtılarak uygulanan folyoların ınceldıgı kısımlarda olusan cızıkler olabılır.
Resim varsa daha faydalı bılgı alabilirsiniz

Hüseyin keşke yaptırmadan buraya konu açsaydın kaplama yaptırıcam nerde yaptırırım tavsiye ediceginiz yer varmı diye çünkü yapılan bi işe bakmak lazım mesela çağlar arkaşımızın arabasına baktık gerçekten güzel işçilik var ben gördüm ve büyük ihtimalle bende oraya yaptırıcam...

bende kaplattım 5-6 gün önce hiçbi sorunum yok şu anda gayet memnunum. kabarcıkların oluşma nedeni içerde hava kalması değil arabanın içindeki sıcak havayla dışındaki soğuk havanın etkisiyle oluşan kabarcıklar onları gidip yaptırdığın yerde patlattır çizikler çok aşırıysa söktür ama bakıldığında dikkat edilmedikçe görülmüyosa takma kafana ve sakın folyoya pasta cila falan yaptırma :D

efe kabarcıklar hava işte abicim :) sebebi sıcaklık farkı da olsa uygulamada atılamayan hava da olsa hava kalmış işte :D:D

pasta cila derken adamlar bitirdikten sonra cila yaptılar ama ciladan önce vardı o çizgiler

muhtemelen geçmeyecek ama bekle istersen adamın dediği gibi.. :)

Geri
Üst Alt