Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Switzer Porsche 911 Turbo P800..

YCO

Kayıtlı Üye
yetersiz kaldığı için güçlendirilmiş tiptronic şanzumanıyla Switzer Porsche 911 Turbo P800..
0-100km/h : 2.8sn..
şanzuman için gereken farksa 8K dolar..bu tarz bi otomobil için hakkaten çok uygun..

gt-r 35 'Le yürürse ne olur acaba :) ... onunda switzer'li hallerini biliyorum ondan meraklardayım ... ama rekabetçi olacağı kesin ;) ...

uzun zamandir bende hep bu yetersizlik konusunu dusunuyordum :)

bu arada yigit cok alakasiz bir sey ama su 8bin yerine yazdigin 8K nereden cikiyor acaba? vir turlu anlayamadim. yani baska yerlerde de goruyorum ama "K" ile "bin" sozcuklerini pek bagdastiramadim :)
bir de ben bu tarz seylerden pek hoslanmam da, o yuzden arastirmadim hic..

uzun zamandir bende hep bu yetersizlik konusunu dusunuyordum :)

bu arada yigit cok alakasiz bir sey ama su 8bin yerine yazdigin 8K nereden cikiyor acaba? vir turlu anlayamadim. yani baska yerlerde de goruyorum ama "K" ile "bin" sozcuklerini pek bagdastiramadim :)
bir de ben bu tarz seylerden pek hoslanmam da, o yuzden arastirmadim hic..

kardeşim bildiğim kadarıyla "K" kısaltması PC için kullanılan değerleri kısaltmak için bayaadır kullanılıyo..
56K modem olayı da ordan geliyo olsa gerek bilmiyorum.. :)

Stock turbnunda 0-100 ü 2.8. Diğer dğeğrler nasıl acaba?

Geri
Üst Alt