Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

supersprint TSI uyumu

bu arada orta susturucuda sensor yok .... sadece bogaz ve alttakı katalızorde var

Ömer, Batunun egsozu Eryada dinlemiştim bir kez ama çokda dikkat etmemiştim, tariflediğin o seviye sesler ideal gibi duruyor. Umarım hayırlısı olur yarın benim için.

unutma yarın beni yiğidim. bir de uğrayabilirsen arada Eryaya bak bakalım ne yapıyolar. Yatmış araba kaç gündür el değmeden. Ayıp ettiler iyice..

Natan'ım yarın Savaş abiyi aricam zaten ama Erya'ya gitmem imkansız kardeşim yarın.. :(
bu arada el değicek bişi yok ki yavru arabanda sök tak işi var sadece rahat ol..

valla bana arabama hedıye edıyordu kabul etmedım sat parasını al dedım ama keske alsaydım degerını bılemedım benım suanda ıstedıgım tarz bır egsozdu o .... huzur ve sessız

sensörlerinizi yazılımı yapan kişiden direk iptal ettirin cheater yanıltıcı ile uğraşmayın

anladıgım kadarıyla fazla bır ucret odemeyeceksın dırek al begenmezsen sıtede kı baska bır arkadas ıstıfade eder

ben bunu alıcam leonuma
31501.jpg

egsozu alacağım eleman turboyu patlatmış, sanırım bu iş biraz daha bekleyecek gibi. sesi duymadan almak da istemiyorum.

Geri
Üst Alt