Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

supersprint TSI uyumu

SS 2. el alacağım için fiyatı öyle aman aman bişey değil, Savaş ustaya gitsem de yakın paraları harcayacağım zaten o yüzden bütçe şu anki pozisyona göre normal. Kat iptalini de yaptırırsam sanırım ses epeyce bir artacak o yüzden pek sıcak bakmıyorum ona. Önce kat hariç şu işi bir halledeyim diyorum. Deneme işine gelince, uygun bir zaman olursa her çeşitten neden olmasın? Trafiği tehlikeye atmayacak bir yer ve uygun araçları ayarlarsanız olabilir.

savaşla yada customla uğraşma hazırı varsa hele ss ise durma al ama araçta yazılım varsa kat iptali yaptırmalısın ayrıca kat iptali sesde çok fark etmeyecektir ama araçtaki rahatlama hissedilir derece artacaktır sesi egsoz ile oynayarak artırabiir yada kıstırabilirsin örnek orta yada arka susturucuyu takmamak boruyu direk yada s kavis vermek vs. gibi

orta susturucu ve kat iptalinden sonra araç göstergede arıza verecek mi acaba? Durduk yerde başımıza dert almayız inşallah Zafer abicim.

yazılım guncellemedekı mantık normal sartlarda Dp,kat ıptalı ve komple duz boru sonrasında turbo basıncının rahatlama ıle yazılım dısında braz daha artması sonucunda olusacak duzensızlıgı engelleme amaclıdır.Kat ıptal edılmez,Dp degısmez ıse yapılan cat back egsoz sıstemı ıle yazılım guncellemeye bıle gerek kalmayabılır.Ama ben olsam yıgıte de onerdıgım gıbı Dp ve sonrasında vana yaparım,gazlıcagım zaman acar gazlarım ıstedıgım zamanda kapatırım vanayı stock egsoz sıstemı ıle gezerım sessız sedasız.Aynı uygulama alp ın arabasındada var,dun aksam roll a cıktıgımızda gıdısler donusler sessız gazlama sırasında seslı b egsoz sıstemıne sahıptı :)

kat. iptalinden sonra Savaş abi yanıltıcı koymuştu arabama..Barbaros abi sökmek taraftarı ama zaman ayarlayıp gidemedim tekrardan o nedenle yanıltıcı hala duruyo kat.'ta Faruk abim benim..lamba mevzusunda bi sıkıntı yaratmıyo..

SS konusunda ise yüksek devirlerde sessiz bi egzost değil bağar çağır da değil elbet ama dur kalk trafikte egzostunun sesini içerden de duyarsın bence..
1.6 Leon'un biraz daha fazlası olarak çıkıyo aşağı yukarı..üst devir tam gazda ses az değil ama..bence az ama senin isteğini bildiğim için sana fazla gelebilir Faruk abim..velakin alışırsın dediğim gibi o kadar da çok değil..fazla gelirse zaten müdahele edilir bi şekilde istediğin miktara çekene kadar..

performans için kat. iptali ve olmayan egzost daha iyi tabii.. :)

ammman bana vana deme Can, Yiğitcim kusura bakmaz inşallah o ses bana itici ötesi geliyor. Bu işlemlerden sonra yakıt durumum ne olacak birde o soru benim için. Orjinal halde yakıttan çok memnundum, yazılım sonrası ayağıma hakim olmam daha zorlaştı menzilim 70-80km kada düştüğünü hissediyorum. yazılım olmadan gazladığımda 8lt lerde gidiyordum şimdi 10un üstüne bile çıktığı oluyor.

kat. iptalinden sonra Savaş abi yanıltıcı koymuştu arabama..Barbaros abi sökmek taraftarı ama zaman ayarlayıp gidemedim tekrardan o nedenle yanıltıcı hala duruyo kat.'ta Faruk abim benim..lamba mevzusunda bi sıkıntı yaratmıyo..

SS konusunda ise yüksek devirlerde sessiz bi egzost değil bağar çağır da değil elbet ama dur kalk trafikte egzostunun sesini içerden de duyarsın bence..
1.6 Leon'un biraz daha fazlası olarak çıkıyo aşağı yukarı..üst devir tam gazda ses az değil ama..bence az ama senin isteğini bildiğim için sana fazla gelebilir Faruk abim..velakin alışırsın dediğim gibi o kadar da çok değil..fazla gelirse zaten müdahele edilir bi şekilde istediğin miktara çekene kadar..

performans için kat. iptali ve olmayan egzost daha iyi tabii.. :)

unutma yarın beni yiğidim. bir de uğrayabilirsen arada Eryaya bak bakalım ne yapıyolar. Yatmış araba kaç gündür el değmeden. Ayıp ettiler iyice..

Yiğit açıklamalar gayet güzel. yarın bakacam şu kat iptaline de.

trafıkte dur kalkta ıcerı gıdıp ses vermıyor ... 3000den sonra tız ses gelıyor ıcerı oyle aham saham bır ses geldıgı yok ama dısarıdan tok ses verıyor

ammman bana vana deme Can, Yiğitcim kusura bakmaz inşallah o ses bana itici ötesi geliyor. Bu işlemlerden sonra yakıt durumum ne olacak birde o soru benim için. Orjinal halde yakıttan çok memnundum, yazılım sonrası ayağıma hakim olmam daha zorlaştı menzilim 70-80km kada düştüğünü hissediyorum. yazılım olmadan gazladığımda 8lt lerde gidiyordum şimdi 10un üstüne bile çıktığı oluyor.

Faruk abim arabam ya şehir içi ya da otoyol kapatmaca moduyla şuan 1.100 küsür km'lik ölçümde ortalamam 9.8-10.1L genel ortalama gösteriyo..
ama az önce Şaşkınbakkal cadddeden Sahrayıcedit ardından Bostancı'ya eve döndüğüm 7-8km'lik yolda ekonomi falan kasmadım..bi arkadaşımla sakin sakin sohbet ederken eve geldiğimde 7.4L'tü..bence kısa süreli ve düşük hızlı bi bi yol için gayet iyi bi rakam..

velakin Ortaköy viyadüğünün üstünde bi ara boşluk bulup girmiştim dün..ses kötü müydü.. :D :D

Geri
Üst Alt