Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Supercharged Cordoba SX 0-200km/h

Yanlıs bılgılendırme olmasın SC nın basıncı yazılımla artmaz dogru ama cooperS lerde cok kullanılan daha ufak kasnak takılarak arttırılabılır aynı zamanda bu yazılımla desteklenır.Bunun dısında 1.6 16V e SC takılması durumunda orjınal emme buyuk ıhtımalle plastık oldugundan ıcerı gıren basınca dayanmaz oncelıkle.Internal olarak dusuk basıncla kullanılcak olsa bıle zaten beyın takmadan magnettı marellı orjınal beyınle o ıs yurumez,olaydı ben yapardım :)

Yanlıs bılgılendırme olmasın SC nın basıncı yazılımla artmaz dogru ama cooperS lerde cok kullanılan daha ufak kasnak takılarak arttırılabılır aynı zamanda bu yazılımla desteklenır.Bunun dısında 1.6 16V e SC takılması durumunda orjınal emme buyuk ıhtımalle plastık oldugundan ıcerı gıren basınca dayanmaz oncelıkle.Internal olarak dusuk basıncla kullanılcak olsa bıle zaten beyın takmadan magnettı marellı orjınal beyınle o ıs yurumez,olaydı ben yapardım :)

Pompa, regülatör ile çözülebilir belki sorun. Tabi kırılma riski çok daha yüksek o durumda ama :)

ayberk senin arabanin resimlerini bir konu acsana massallah cok diri aracin cok begeniyorum senin arabayi

aynı şey işte Can değişiklik yapmadan basıncı arttırmak diye bişi yok.. :hosgeldin:

yazdıgım sey zten bılgılendırme amaclı yıgıt,sc de hıc bsey olmaz basınc acılmaz mantıgı gıtmesın dıye ;)

Geri
Üst Alt