Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Subaru Impreza

bizim birtanda alıcaktı bir ara vazgeçti.. Biz çok aratırmıstık yakıt çok yakıyor birde dedikleri gibi gitmiyor sonra vazgectik ibiza sport aldık pişman değiliz :D

aynen özgür ibizayı almadan önce koraylada çok araştırdık hatta arkadaşım da aynı kasa vardı onuda denedim araç çok yakıyor alt devirlerde ivmelenmeside çok kötü kısacası yaktığı kadar gitmiyor bi de otomatik vites zaten çoğunun ilanında görmüşsündür düşük km ve garaj arabasıdır hepsi :)

Hyundai al hem daha atak hemde daha az yakar Özgürüm.

ben bir ara takasa giriyordum 2007 si ile üstüne para vererek tabi..sonra konuşmlarım tartışmalarımdan çıkan sonuç
1.5 motorun 4x4 için zayıf olduğu için..yoksa araç kötülenmedi..ama 1.5 kaç beygir hatırlamıyorum 100 mü 110 mu neydi..al dediler ama 1.5'i alma dediler..
yakıt için dolu dolu keyif almayacağan bir aracın yakması insan psikolojik açıdan üzer

Aynen varol abi ben uzmesin dyorum

Abi senin arabayla 1.5 AWD yi roll veya drag yaptıralım karda o zaman görürsün zayıfı :D:D:D

Bence verdiğin örnek tuhaf ve akıl olarak zayıf Alp sorun 4*4 bi araç değil yakıtıyla ve yakıtına göre gidişiyle sorunlu bi araç bu kışta karı sanki çok gördük te karda kalkmaktan bahsediyorsun karda sende kalk bakalım nasıl kalkıyorsun???

Özgür çok yakıyor ya bi de ağır kalıyor bence hiç bulaşma derim kardeşim

Geri
Üst Alt