Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sprint Booster Hakkında

Hocam komediyi bırak şimdi :) Sprintbooster senin için çok şey olabilir ama malesef öyle değil.
orda yazanı okudum, tamamen saçmalamışlar:)
seçim senin..
İstediğine inanabilirsin, ben okuduğum herşeye değil, okuyup yorumlayabildiğim şeylere inanırım kesin olarak. Ben sana olayın mantığını anlatıyorum sen bana bilimsel olmayan bir satış pazarlama yazısı gönderiyorsun, aramızdaki anlaşmazlık daha bu noktadan başlıyor.

Benım ıcın zaten cok bsey olamaz cunku gereksız b uygulama benım gozumde.Bılımsel acıklamadan bahsedıyosun ama uzun uzun yazılarım arasında sadece koydugum ılana mı bakıyosun ? Bunların zaten yazılımla halledılebılınen seyler oldugunu defalarca yazdım,map yapılırken aynı zamanda tepkı surelerıne de mudahele edılebılıyor,bu parca ıse sadece tepkı suresını degıstıren b parcadır dıye belırttım aynı sekılde,ne yakıtı degıstırmesı ne performans artısı hıc bırı mumkun degıl zaten.Sattıgım leonumda Epc lıydı ve yazılım sonrasında gaz yeme tepkısı degıstı tecrubeyle sabıt bseyden bahsedıyorum.Bu tarz uygulama olan arabalarda zaten ıhtıyac olmadıgını da tekrar soyluyorum.Ayrıca tellı arabalardada ıse yaradıgı tarzında bsey yazmıstınız onu zaten hıc anlamıs degılım:) Analog b sıstemde nasıl ıse yarıyomus dıjıtal b alet onu hc soylemıyelım bende:)
Neyse alana da kullanana da kazasız belasız gunler...

@kurtbil'e katılıyorum. ben dün taktırdım sprintbooster. Yazılım istemediğim için bu daha mantıklı geldi ve gayet memnunum. Ayrıca hemen ayağınız alışmadığı için yüksek devirlere çıktığını fark/edemiyorsunuz. Bu zaten yakıt tüketimini etkliyor. Ama ayağınız alışınca normale dönüyor. Ayrıca bu parçaları taktırıp çok yakıyor demek ne kadar mantıklı ayrı konu :)

Geri
Üst Alt