Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spartacus

ZGR

Kayıtlı Üye
aramızda spartacus u izleyen var mıdır acaba ??

2. sezon gelicek mi acaba ne diyosunuz :D

benim duyduğum baş rol oyuncusumu yönetmenimi neyse işte birisi kanser olduğu için devam etmeyecekmiş

böyle bi dizinin devam etmemesi büyük kayıp olur vallahi

bende dun başladım yarın bıtırırım heralde.13bolum cok az geldi losttan sonra. Ama dizide fazlasyla abartılı sahnelerde var bı kere başlayınca bırakamıyo ınsan zaten hepsını bı anda ızlemek istiyo =)

bende izliyorum arkadaslar, ayrica 720p izliyorum boyle bir diziyi :)

basrol oyuncusu kanser olmus, yeni bolumler ocak ayinda gelecek; ama yeni bolumlerde dizinin devami degil gecmiste kalan diger detaylar islenecek.

bende bu sabah basladım valla 4 bolum ızledım :D

Dizinin 1. sezonunu 2 ay önce izleyip bitirdim. Başrol oyuncusu Andy Whitfield(Spartacus) lenf kanseri olduğu için 2. bölümün çekimine başlanmadı. Andy Whitfield kanseri yenmiş. Bu yüzden dizide Spartacus'ü canlandırmaya devam edecekmiş. Şubat 2011'de 2. sezon çekimleri başlayacakmış.

Filmin 1960 sinema versiyonunu yıllar önce izlemiştim. Kirk Douglas başrolde idi. Onu da indirdim. İzlemenizi tavsiye ederim. Crixus ile düşman değil, dostlar! :)

MV5BMTQzMDYwMzYwM15BMl5BanBnXkFtZTcwOTU1OTQ3Mg@@._V1._SY314_CR21,0,214,314_.jpg

Geri
Üst Alt